Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2017.10.11. 15:10

Ātro randiņu maratons Latgalē

29. septembrī Hotel “Latgola” konferenczālē VIAA un Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera organizēja pasākumu “Ātro randiņu maratons Latgalē”, kas apvienoja uzņēmējus, kuri mīl to, ko viņi dara, un motivētus skolēnus atrast savai sirdij mīļāko nodarbošanos.

Šīs pasākums palīdzēja skolēniem uzzināt  uzņēmējdarbības praktisko pusi, uzdod uzņēmējiem interesējošu jautājumus un saņemt noderīgus kontaktus. Uzņēmēji, savukārt, varēja pastāstīt par to, kā tapa viņu bizness, ar kādam grūtībām saskaras ikdienā un kādā veidā, tieši jaunieši, var palīdzēt attīstīt biznesu tālāk. Kopumā pasākumā piedalījās uzņēmēji no tādām organizācijām: Hotel “Latgola” , “Funny Land”, “ZIGLER”, “Urbanfood”, “Silene Resort & SPA”, “Čili Pica”, “Biznesa inkubators”, NVO “D-JUNO”, “Latgales Maiznieks”.
Maratonā piedalījās arī mūsu skolas skolēni: Pāvel Cmaks (12.a), Alekseja Afanasjevs (12a), Ervīns Bizņa (8c), Dmitrijs Kiseļovs (8c). Re, kādas dažādas atsauksmes viņi deva:

  • 8. klases skolēni (Ervīns Bižņa, Dmitrijs Kiseļovs): " Konferencē piedalījās kompānijas, kas mums īpaši patika: tā ir “Silene”- tai viss ir veselībai un atpūtai, kompānija, kura palīdz īstenot tavas labās ieceres “Business Incubator Department" un “Urbanfood" – kafejnīca ar interesantu vēsturi" 
  • 12. klases skolēns (Aleksejs Afanasjevs) : "Man nepatika, bija tāda sajūta, ka uzņēmēji vienkārši meklēja lēto darbaspēku"
  • 12 klases skolēns (Pavels Cmaks) : "Pasākums patika, bija lietderīgi uzzināt biznesa startēšanas veiksmes stāstus, kā arī problēmas, kurus jārisina uzņēmējiem gan ikdiena, gan biznesa uzsākšanas stadijā. Paņēmu dažu uzņēmēju kontaktus, varbūt nākotne sadarbošos ar tiem.

Tālāk mūs gaida karjeras nedēļas pasākumi, kas norisināsies no 16. līdz 20.oktobrim. Sekojiet līdzi informācijai e-klases e-pastā!

Informāciju apkopoja:
Daugavpils 15.vidusskolas Pedagogs karjeras konsultants: Alīna Ivanova

Bilžu Galerija

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs