Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2018.12.17. 20:12

“Es esmu piektklasnieks”

Klases stundā visi 5.klašu skolēni sapulcējās aktu zālē, kur notika spēle “Piektklasnieku ievētīšana”.

Viss sākās ar spēli “Bērnība un mana skola”. Bērni labāk iepazina savus klases audzinātājus, skolotājus un skolas darbiniekus. 5.klasē bērni pārgāja uz jaunu pakāpienu “Augšā pa kāpnēm” un kā nekad viņiem ir nepieciešami atbalsts un uzmanība.

Pateicoties skolotājas Diānas radošajai pieejai iesvētīšanas bija jautra un pamācoša. Mīklas un viktorīna par skolu un mūsu skolotājiem nedaudz samulsināja skolēnus, bet ar pirmo mulsumu viņi ātri tika galā. Tālāk viss bija vēl interesantāk. Spēle “Saskaiti” - tie ir piemēri no radošās matemātikas, kas ļāva novienādot visu dalībnieku iespējas.

Skolotāja Olga kopā ar bērniem devās uz “Dabas pasauli”: pabija uz ekvatora, parunāja par dārza lietām, atcerējās, kas kuram aug lauku mājās.

Skolotāja Nataļja izskrēja cauri pazīstamu pasaku lappusēm.

Klašu audzinātāji bērniem sniedza joku padomus, tiesa gan katrā jokā ir daļa patiesībasJ Velti nerauc pieri, esi drošāks, un atradīsi sev draugus!

Kuri gan svētki notiek bez dejām? Meitenes novadīja aizraujošu zibakciju.

Svētki noslēdzās ar piektklasnieku zvērestu, kas vēl kāpināja ievētīšanas prieku. Par piemiņu šim pasākumam bērni saņēma nozīmītes-medaļas.

Novēlām visiem piektklasniekiem veiksmi, panākumus, draugus, interesantas mācību stundas un jautrus starpbrīžus.

Informāciju sagatavoja 5.klašu audzinātāji.

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs