Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2018.12.03. 20:12

“Latvijas skolas soma” projekta ietvaros 2.a klases skolēniem bija iespēja apmeklēt ZINOO centru

Skolēniem bija iespēja piedalīties radošajā darbnīcā. Viņiem bija uzdevums uzbūvēt augstāko debesskrāpi no papīra ar ierobežotiem resursiem.

Šajā nodarbībā skolēni mācījās strādāt komandā. Tas ļāva otrklasniekiem ne tikai pilnveidot savas saskarsmes prasmes, bet arī izveidot efektīvāko stratēģiju uzdevuma atrisināšanai. Tas nodrošināja sacensību starp grupām – kurai izdosies augstākais tornis no papīra?

Bērni demonstrēja savu prasmi strādāt komandā. Katra komanda prezentēja savu projektu. Uzvarētāji uzbūvēja debesskrāpju 173 cm augstuma. Bērniem ļoti patika konstruēt, liekot lietā fantāziju. Patika sadarboties, jo darbs pie galdiem bija jāveic divatā, vienam otru atbalstot, palīdzot, iesakot. Bija interesanti iepazīties ar jaunajām tehnoloģijām. Jaunāko klašu skolēnus tikai apbēdināja tas, ka laiks paskrēja ļoti ātri!

Skolēniem tika piedāvāti arī dažādi interesanti uzdevumi, daudz prieka sagādāja bērniem arī paša ekskursija. Tā sniedza skolēniem iespēju redzēt un uzzināt daudz ko jauna. Bērni ieguva noderīgas iemaņas un prasmes. Viņi patīkami un lietderīgi pavadīja laiku.

Darbošanās „ZINOO” centrā skolēniem raisīja interesi meklēt atbildes, izprast tās un baudīt izziņas prieku!

Informāciju sagatavoja klases audzinātāja Regīna Kirsanova.

Lapa aktualizēta Pirmdiena, 2018.12.03. 20:12

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs