Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2020.02.27. 08:02

“Mācīties vienam no otra - veidot nākotni”- Erasmus+partnerības projekta skolotāju tikšanās Daugavpilī

 

ES Erasmus+ programmas (KA2) skolu apmaiņas partnerību projekts “Mācīties vienam no otra - veidojot nākotni” (Nr. 2019-1-LV01-KA229-060348_3) sākās 2019 gada rudenī. Šis projekts ir veidots sadarbojoties 15. un 16 vidusskolām. Projekta mērķis, kuru jārealizē ir uzņēmējdarbības izglītības veicināšana. Šī tēma ir ļoti aktuāla mūsdienu sabiedrībā.

No 2020. gada 17. februāra līdz 23. februārim projekta ietvaros mūsu skolas skolēnu un skolotāju darba grupa piedalījās starptautiskajā tikšanās reizē, kas notika mūsu pilsētā – Daugavpilī.

Projekta starptautiskajā pasākumā darbojās 45 projekta dalībnieki - skolotāji un viņu skolēnu darba grupas no sešām skolām no piecām ES dalībvalstīm: Vācijas, Latvijas, Čehijas, Itālijas un Grieķijas. No mūsu skolas šajā tikšanās reizē piedalījās 9.-11.klašu skolēni – Ņikita Vasiļjevs, Dmitrijs Kiseļovs, Olga Andrijevska, Elvina Narovska, Jeļizaveta Surikova, Valērija Gorbenko un 4 skolotāji - Ļubova Raihele, Elvīra Pirogova, Gunda Pastare, Anita Keca.

Otrā partneru tikšanās notika Daugavpils 16.vidusskolā un bija ļoti saturīga. Skolēni darbojās radošajās darbnīcās, kurās attīstīja savas uzņēmēju prasmes, izstrādājot dažādus produktus. Projekta dalībnieki veidoja savas mini firmas un prezentēja savu firmu idejas. Jauniešiem bija iespēja apgūt biznesa pamatus un biznesa veidošanas skici. Tā kā grupas bija multikulturālas, skolēni trenēja savas komunikācijas un angļu valodas prasmes, kā arī starpkultūru kompetenci.

Liels paldies visiem projekta dalībniekiem par aktīvu un radošu darbību projektu nedēļas ietvaros.

Projekta īstenošanas laikā tiek aktīvi izmantota eTwinning platforma TwinSpice. Aprīlī projekta dalībnieki dosies uz Grieķiju, bet septembrī tikšanās norisināsies mūsu skolā.

Rakstu sagatavoja: Ļubova Raihele; Elvīra Pirogova, Gunda Pastare, Anita Keca.

 

 

Lapa aktualizēta Otrdiena, 2020.09.29. 14:09

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs