Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2018.11.13. 17:11

“Spēks, ko dzimtā puse dod”

 

8.novembrī skolas aktu zālē notika klases stunda 4.a un 4.b klases skolēniem par tēmu „Eposs „Lāčplēsis” un tā autors”.

Skolēni uzzināja par eposa autora A.Pumpura dzīvi Daugavpilī, par viņa darbu, par to, kā viņa vārds saistīts ar Dinaburgas cietoksni, ar Lāčplēša un Pumpura ielu. Mazajiem skatītājiem tika piedāvāta filma par mūsu pilsētas ievērojamām vietām, kuras saistītas ar A.Pumpuru.

Tika runāts par eposu, par tā varoni Lāčplēsi, par viņa spēku un ienaidniekiem, par latviešu tautas sapņiem, tiekšanos pēc brīvības. Pēc tam skolēni uzzīmēja Lāčplēša portretu un devās uz sporta sacensībām zālē.

Šis pasākums jau kļuvis par ikgadēju tradīciju. Un, protams, sporta svētkos skolēniem ir iespēja parādīt savas sportiskās prasmes. Šogad bija ļoti interesantas stafetes, vajadzēja skriet, vadīt bumbu, rāpot, sacensties virves vilkšanā. Sacensību tiesneši uzmanīgi vēroja dalībnieku komandas, un beigās tika paziņoti rezultāti. Ar nelielu pārsvaru uzvarēja 4.a klases komanda, 4.b klases komanda palika otrajā vietā. Visi saņēma saldas balvas, visiem paliks jaukas atmiņas par pasākumu. Liels paldies arī skolas direktoram Anatolijam Gržibovskim, kurš vienmēr mūs atbalsta un palīdz, lai pasākums būtu interesantāks.

Informāciju sagatavoja: sporta skolotāja I.Demidenko, sākumskolas skolotāji I.Vasiļjeva, N.Fjodorova

 

 

Lapa aktualizēta Trešdiena, 2018.11.14. 14:11

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs