Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2015.04.13. 15:04

„Dzīve ar prieku – veselības un veiksmes atslēga”

10. aprīlī mūsu skolas 7. klašu komanda piedalījās konkursā maratonā „Dzīve ar prieku – veselības un veiksmes atslēga”.

Konkursā piedalījās 7. klases skolnieces: Karolīne Multiņa, Jūlija Inkina, Irina Rusecka, Lilu- Beatrise Volodina, Arina Krjukova un Karina Jevdokimova. Komandu sagatavoja bioloģijas skolotāja Aiga Soldatjonoka.
Pasākums norisinājās Daugavpils Universitātē un bija veltīts Pasaules Veselības dienai. Konkursa mērķis bija veicināt pusaudžu izpratni par garīgās, psihiskās un emocionālās veselības nozīmi.

„Maratona” sākumā skolēni prezentēja mājas darbu. Mūsu komanda izveidoja prezentāciju par smaida nozīmi un parādīja īsu multfilmu, kura lika visiem klātesošajiem uzsmaidīt un uzlabot savu garastāvokli.
Turpinājumā komandām tika piedāvātas „darba stacijas”, kurās skolēni izpildīja dažādus izzinošus, radošus un praktiskus uzdevumus, piemēram, spēlēja „teātri”, vingroja un atslābinājās, izpildīja testu un izzināja sevi, piedalījās flešmobā, attēloja varavīksnes valdnieku u.c. Pasākuma nobeigumā mūs gaidīja garšīgs pārsteigums un dāvanas.

Gribas teikt, ka pasākuma mērķis bija veiksmīgi sasniegts, jo mēs piedzīvojām virkni pozitīvu, jaunu emociju, ieguvām daudz zināšanu un motivāciju pieņemt veselībai pozitīvus lēmumus. Pasākums bija aizraujošs un neaizmirstams.

Materiālu sagatavoja bioloģijas skolotāja Aiga Soldatjonoka.

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs