Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2020.10.19. 09:10

„Erasmus dienu” pasākumi Daugavpils 15.vidusskolā

#ErasmusDienas   #ErasmusDays   @ErasmusPlusLV.

Šogad pirmo reizi mūsu skolā notika pasākumi Erasmus dienu ietvaros. Mūsu skolas Erasmus+ projektu dalībniekiem bija iespēja iesaistīties Eiropas mēroga festivālā #ErasmusDienas 2020. Skolēni un skolotājas pirmo reizi piedalījās Eiropas mēroga iniciatīvā “#ErasmusDienas”, organizējot pasākumus, kuros vēstīja par Erasmus+ projektu rezultātiem un starptautiskās mobilitātes ieguvumiem, vienlaikus izceļot Eiropas vērtības.

Erasmus projekta dalībnieki, 10.-12.klašu skolēni, kā arī skolotājas organizēja interesantus pasākumus, zibakciju un video -prezentāciju 15. oktobrī.

Tika demonstrēta video prezentācija “Mūsu Erasmus+ projekti”, kas veidota no skolēnu un skolotāju fotogrāfijām Erasmus+ mobilitāšu un aktivitāšu laikā, lai iedvesmotu citus izmantot Erasmus programmas iespējas.

Zibakcijas "#ErasmusDienas 2020" laikā mūsu skolēni ar karodziņiem un gaisa baloniem devās uz skolas pagalmu, kur viņi turēja rokas un sveicināja visus. Tad viņi rakstīja uz zāliena “ERASMUS+” un palaida gaisa balonus debesīs.

Ar savu rīcību zibakcijas laikā skolēni simboliski parādīja saikni ar Erasmus+ projektu dalībniekiem visā Eiropā, kā arī savu vēlmi turpināt projektus un mobilitātes.

Paldies visiem #ErasmusDienas 2020 dalībniekiem, skolotājiem un 10.-12.klašu skolēniem.

Karte, kurā redzami visi iniciatīvā “Erasmus dienas” notiekošie pasākumi Eiropā un informācija par tiem, ir pieejama šeit. https://www.erasmusdays.eu/

Vairāk par #ErasmusDienas 2020 iniciatīvu var uzzināt Valsts izglītības attīstības aģentūras mājaslapā www.viaa.gov.lv sadaļā #ErasmusDienas .

Informāciju sagatavoja: Ļubova Raihele, Daugavpils 15. vidusskolas projektu koordinatore.

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs