Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2016.04.25. 11:04

„Literārais vakars” angļu valodā vidusskolēniem

23.aprīlī Latvijā un citur tiek svinēta Pasaules Grāmatu un autortiesību diena. Viens no tās mērķiem ir aicināt cilvēkus pievērsties grāmatu lasīšanai, atgādināt par lasīšanas saistību ar emocionālo inteliģenci. Tāpēc 19.aprīlī Daugavpils Krievu vidusskolas-licejā tika rīkots pasākums „Literārais vakars” angļu valodā vidusskolēniem, kas notiek jau 2 gadu pēc kārtas. Pasākumu organizēja Daugavpils ASV informācijas centrs sadarbībā ar DPIP.

Mūsu skolas izglītojamie Viktorija Kaštanova, Viktorija Golubeva, Arkādijs Nikolajevs, Jūlija Kasecka un Pāvels Pranskus piedalījās „Literārajā vakarā”, kura tēma bija par R.Bredberija grāmatu „451 grāds pēc Fārenheita”, kas ir ļoti simboliski. Zinātniskās fantastikas romāns „451 grāds pēc Fārenheita” ir par vārdā nenosauktu nākotni, kurā likums aizliedz glabāt un lasīt grāmatas. Ir izveidota dedzinātāju komanda, kas līdzīgi ugunsdzēsējiem, pēc izsaukuma dodas uz cilvēku mājām, lai iznīcinātu grāmatas. Bredberija romāns parāda vienu no ceļiem, pa kādu cilvēce varētu iet, ja tehniskā attīstība ikdienu padarītu pietiekoši vienkāršu un izklaidējošu, lai cilvēka smadzenes atradinātos no domāšanas.

Lasītprieks, jaunas idejas, patīkami iespaidi un, protams, angļu valodas zināšanu pilnveide-tie ir lielāki mūsu skolēnu ieguvumi no pasākuma. Tiešam, grāmata atver veselu pasauli!

Paldies mūsu skolēniem, kas par godu pārstāvēja Daugavpils 15.vidusskolu, paldies arī angļu valodas skolotājām Natālijai Matovnikovai un Jadvigai Vasiļonokai, kas stimulēja un noskaņoja savus audzēkņus.
Lasiet un gūstiet lasītprieku- arī angļu valodā!

Materiālu apkopoja Ludmila Iļiško, izgl. iest. direktora vietniece izglītības jomā

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs