Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2014.05.08. 18:05

„Mēs – Eiropā!”

 

Kas vieno tādas slavenības kā Valentino Rosi, Vinsents van Gogs, Gediminas, Džoanna Ketlīna Roulinga un citas?

Protams, tas, ka viņi visi, tāpat kā mēs, ir eiropieši! Ievērojot skolas tradīciju un atzīmējot Latvijas valsts dalības Eiropas Savienībā 10 gadu jubileju, 7.maijā Daugavpils 15.vidusskolā noritēja pasākums 10.kl. skolēniem „Mēs – Eiropā!”

Šis konkurss angļu valodā tiek organizēts katru gadu (tas ir skolas angļu valodas skolotāju kopīgi sagatavots pasākums), un skolēni konkursā var ne tikai izmantot savas valodas zināšanas, bet arī nedaudz izklaidēties mācību gada nogalē.

Tradicionāli, pēc skolas direktora uzrunas uzstājās mūsu skolas koris mūzikas skolotājas N. Murzjonokas vadībā. Viņi izpildīja dziesmu par Latviju, kas radīja svinīgu noskaņojumu. Savukārt, konkursa uzdevumi bija saistīti ar pazīstamiem faktiem no ES valstu ģeogrāfijas, kultūras, vēstures, kino, mūzikas un sporta. Pasākuma gaitā 30 vidusskolēni apliecināja, ka ir īsteni Eiropas pārstāvji – ziņkārīgi, atvērti jaunām Eiropas masu kultūras tendencēm, kā arī izrāda interesi par Eiropas vēsturi.

Gribētos izteikt pateicību skolotājiem, kuru audzēkņi piedalījās pasākumā, DPIP metodiķei Ilonai Ustinovai, kas vienmēr dāsni ar suvenīriem atbalsta konkursa dalībniekus, un skolas direktoram A.Gržibovskim par palīdzību pasākuma organizēšanā. Paldies arī skolas korim un N.Murzjonokai, tā solistei Anastasijai Kostjukevičai (10.A) un skolēniem, kuri atbalstīja savas angļu valodas skolotājas konkursu novadīšanā: Violettai Klavcanei (11-A), Jevģenjai Lozjukai (10.-A), Vitai Jerjominai (10.-A), Diānai Drusei (10.-A), Antonam Zubkovam (10.-A), Valērijai Mizavcovai (8.-C)!

Informāciju sagatavoja 15.vidusskolas angļu valodas skolotājas

 

Lapa aktualizēta Piektdiena, 2014.05.09. 09:05

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs