Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2018.11.26. 20:11

„Mēs mīlam šo zemi, mūsu zemi!”

Rudens noslēgums visiem Latvijas iedzīvotājiem saistās ar svētkiem – valsts svētkiem, kad visi sanāk kopā, iededz svecītes par godu savai dzimtajai vietai, savai valstij, savai tēvuzemei un atminas tos tālos laikus, kad 1918. gada 18. novembrī Tautas Padomes locekļi  svinīgā pasākumā pasludināja Latvijas Valsts neatkarību!

Mūsu skolā tika rīkoti Latvijas valsts 100. gadadienai veltīti svinīgie pasākumi.

Tika rīkoti svētku koncerti, kuros piedalījās skolas radošie kolektīvi. Mūsu skolas koris Lilijas Kozindas vadībā kā vienmēr bija visu koncertu rota! Mēs esam ļoti priecīgi, ka mūsu kora dalībnieku meistarība ar katru gadu aug, tāpēc vēlam viņiem sasniegt vēl lielākas radošās virsotnes!

Ar savu uzstāšanos koncerta skatītājus iepriecināja blokflautu ansamblis, kura vadītāja arī ir Lilija Kozinda. Šogad ansambļa dalībnieku sastāvam pievienojās mūsu 1. klašu skolēni, kuri jau pāris mēnešu laikā ir spējuši iemācīties spēlēt blokflautas! Gribam arī mūsu mazajiem mūziķiem novēlēt panākumus un jaunas uzvaras konkursos!

Teātra pulciņš Ļubovas Šaldovas vadībā uzstājās ar teatralizētu uzvedumu ” Mūsu skaistā Latvija”. Teātra pulciņa dalībnieki ir 5.- 6. klašu skolēni, kuri katru gadu aktīvi piedalās skolas pasākumos, tāpēc mēs varam sekot viņu radošajai un mākslinieciskajai izaugsmei, topot par īstiem aktieriem.

Latvijas valsts simtgades svinībās mūsu skolā ar savu koncertprogrammu uzstājās Naujenes mākslas un mūzikas skolas pūtēju orķestris. Šis orķestris jau ne pirmo reizi iepriecina mūs ar savu sniegumu, un katru reizi mēs sajūsmināmies par muzikantu profesionalitāti! Visu skolas audzēkņu un pedagoģiskā kolektīva vārdā izsakām vislielāko pateicību Naujenes mākslas un mūzikas skolas direktoram Ruslanam Margevičam, orķestra vadītājam Jānim Grinbertam un koncerta organizatoram Giršam Kaganam . Mēs vienmēr esam un būsim priecīgi Jūs redzēt mūsu skolā un vēlam Jums turpmākos radošos panākumus!

Latvijas valsts simtgades svinības noslēdzām ar sveču iedegšanu skolas pagalmā, ar tradicionālo pasākumu „Iedegsim sveces.” Mēs visi kā liela un draudzīga ģimene sapulcējāmies skolas pagalmā, un 100 mūsu skolas labākie 1.-12. klašu skolēni simboliski iededzināja 100 sveces. Pasākuma noslēgumā notika tradicionālā fotografēšanās, un ļoti drīz skolas pirmajā stāvā būs redzama fotogrāfija, kurā tika iemūžināts šis pasākums.

Īpašus pateicības vārdus gribam pateikt visiem tiem, kas piedalījās mūsu skolas sagatavošanā svētkiem un skolas svētku svinīgā tēla veidošanā!

Tatjana Klycheva kopā ar sava pulciņa „ Prasmīgās rokas” dalībniekiem radīja izcilas kompozīcijas, kuras rotāja skolas foajē. Paldies pulciņa dalībniekiem: Ruslanai Kotlovai ( 5.b.kl.), Jeļizavetai Cvetkovai (5.b kl.), Margaritai Laitānei (5.b.kl.).

Vizuālās mākslas skolotājs Edgars Davidčuks noformēja skolēnu darbu izstādi skolas otrajā stāvā. Paldies mūsu talantīgajiem māksliniekiem!

Mājturības un tehnoloģiju skolotāja Irina Marcinkeviča kopā ar saviem pulciņa „Hand Mode” dalībniekiem izveidoja panno, kurš ir radīts dažādās izšūšanas tehnikās. Šie darbi tagad būs mūsu skolas rota! Paldies pulciņa dalībniekiem: Alīnai Petkevičai (7.a kl.), Alisai Možeiko (7.b kl.), Oļesjai Jefimovai (7.b kl.), Daniellai Golandei ( 8.a kl.), Angelīnai Maksimovai (8.a kl.), Ņikai Hotuļovai ( 8.a kl.), Jekaterinai Habarovai (8.b kl.) un Jegoram Gurskim ( 8.a kl.).

Vēlam visiem mūsu talantīgajiem un radošajiem audzēkņiem realizēt savus jaunos projektus, piepildīt savas ieceres un priecēt visus ar saviem sasniegumiem!

Paldies visam pedagoģiskajam kolektīvam par sadarbību un atbalstu valsts svētku pasākumu rīkošanā!

Informāciju sagatavoja direktora vietniece izglītības jomā N.Murzjonoka

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs