Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2019.05.24. 13:05

„Pilsēta bērnu acīm”

 

Šajā gadā Mākslas dienu ietvaros Daugavpilī ir jauninājums – pirmo reizi ar saviem darbiem sevi prezentēja Daugavpils izglītības iestāžu 5.–8.klašu skolēni. 

Daugavpils pilsētas domes izstāžu zālē varēja apskatīt skolēnu izstādi „Pilsēta bērnu acīm”.  Atklāšanas pasākums notika 24.aprīlī. Idejas autore ir māksliniece, skolotāja Una Gura. Tika piedāvāts vizuālās mākslas olimpiādi transformēt mākslas izstādē, kurā skolēni necīnās savā starpā par uzvaru, bet piedalās un prezentē savu varējumu.

Daugavpils 15.vidusskolu ar saviem mākslas darbiem pārstāvēja 6.a klases skolēns Artjoms Tamanis un 8.a klases skolniece Angelina Maksimova. Katra dalībnieka darbam tika piešķirta nominācija, kurā, žūrijasprāt, šis darbs ir izcēlies vislabāk. Artjoma darbs ieguva nomināciju „Krāsu fantāzija”, bet Angelinas darbs – „Dekorativitāte”. Skolēni saņēma atzinības rakstus un tematiskas šokolādes dāvaniņas.
Paldies visiem mūsu skolēniem, kuri centās, strādāja- diemžēl, izstādei varēja izvirzīt tikai divus darbus no skolas, taču ieguvējs ir katrs, kurš domāja, fantazēja un radīja. Lai mums visiem krāsaina šī 2019.gada vasara!

Vizuālās mākslas skolotājs Edgars Davidčuks

 

Lapa aktualizēta Svētdiena, 2019.06.02. 20:06

Bilžu Galerija

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs