Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2015.02.13. 11:02

10.–12. klašu skolēni vārdu meklējumos

Latviešu valodas nedēļa ir laiks, kad skolēni, sanākot kopā, var iepazīt dziļāk latviešu valodas noslēpumus. 12. februārī šāda iespēja tika dota vidusskolēniem.
Šoreiz 10.–12. klašu skolēniem visos skolotāju sagatavotajos uzdevumos bija jāmeklē, jāuzmin, jāizdomā, jāizprot vārdi. Un te nu visu noteica tas, cik bagāts ir skolēnu vārdu krājums latviešu valodā.


Saka, ka valoda ir durvis uz kultūru un cilvēkiem. Tāpēc viss, ko skolēns uzzina mācību stundās, ārpusstundu pasākumos, ir vērtīgs ieguvums ikdienai un nākotnei. Šai pasākumā piedāvātie uzdevumi bija atšķirīgi no mācību stundās aplūkotajiem uzdevumiem, tāpēc tā bija iespēja pastrādāt ar neierasta satura aktivitātēm, kas nostiprina un paplašina skolēna redzējumu valodas jomā.

Kā vidusskolēniem veicās?

Saliedētākie un zinošākie izrādījās 12. klases skolēni, kuri šai pasākumā ieguva 1. vietu. Viens punkts šķīra otro vietu no pirmās. 2. vietu pasakumā ieguva 11. klase. 10. klase – paši jaunākie pasākuma dalībnieki – bija drosmīgi un centās turēties līdzi 11. un 12. klasei, bet panākt savus konkurentus tomēr neizdevās, tāpēc godam nopelnīta 3. vieta.

Paldies visiem pasākuma dalībniekiem par jauko atmosfēru un aktīvo līdzdalību!

Informāciju apkopoja latviešu valodas skolotāja S. Lukaševiča

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs