Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2019.10.22. 14:10

10.klašu skolēnu iesvētīšana

 

Pēdējā mācību dienā pirms rudens brīvdienām, turpinot mūsu skolas tradīciju, skolā notika 10.klašu skolēnu iesvētīšana.

11. un 12. klašu skolēni sagatavoja interesantus un izklaidējošus konkursus. Skolēniem bija nepieciešams būt erudītiem un attapīgiem, ātriem un veikliem, lai veiksmīgi izpildītu visus uzdevumus. Loģisko domāšanu varēja demonstrēt dambretes spēlē, kurā kauliņu lomā bija paši skolēni. Desmitās klases skolēniem bija jāparāda savas saimniekošanas prasmes! Bija jāgatavo kokteiļi, bet meitenēm “Pelnrušķītes” konkursā bija ātri jāsašķiro makaroni. Interesantu konkursu piedāvāja mūsu 12.klases skolēni: pēc taustes bija jānosaka, kāds priekšmets paslēpts kastē. 11.klašu skolēni sagatavoja aktīvos konkursus: lēkšana maisos un šķēršļu joslas pārvarēšana.

Visi desmitās klases audzēkņi veiksmīgi pārvarēja grūtības, un labā svētku noskaņojumā sākās pasākuma noslēguma daļa- tika dots zvērests! Tas notika ļoti efektīgi- uz skatuves, degot spilgtām gaismām un skanot mūzikai. Vakara turpinājumā skolēni noskatījās skolas aktu zālē kinofilmu.

Apsveicam mūsu 10. klases skolēnus, jo viņiem sākas jauns dzīves posms, un tāpēc gribētos novelēt viņiem veiksmi mācībās!

Paldies 11. un 12. klases skolēniem un klases audzinātājām Olgai Babiško un Ingai Špelei par konkursu sagatavošanu un novadīšanu, kā arī 10.a klases audzinātājai Jeļenai Kazačonokai par atbalstu pasākuma norisē.

Informāciju sagatavoja direktora vietniece izglītības jomā N.Murzjonoka

 

Lapa aktualizēta Otrdiena, 2019.10.22. 14:10

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs