Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2018.04.19. 13:04

100.gadadienu gaidot!

 

« Mēs turam kultūru par vienīgo līdzekli, kas tautas var tuvināt un vienot... Un dzeju un mākslu mēs turam par labāko un stiprāko katras kultūras ieroci.» ( J. Rainis)

Spēle – viktorīna ” Gudrais no mirkļiem mūžību kaļ.” Mēs turpinām pasākumu ciklu, kas ir veltīts mūsu valsts Latvijas 100. gadadienai. Nu ir pienākusi kārta 9.klašu skolēniem. Viņiem tiks piedāvātas šādas sadaļas: 1.daļa „Valoda ”, 2.daļa „Kultūra ”, 3.daļa „Sports”, 4.daļa „Vide”. Skolas mājaslapas sadaļā „Latvijai- 100” tiks ievietota prezentācija ar šīm 4 sadaļām, lai katrs skolēns neklātienē -  gan mājās viens pats vai kopā ar ģimeni, gan klases stundu laikā kopā ar skolotāju vai klasesbiedriem- varētu iepazīties ar nākamā konkursa materiāliem!

Mērķis ir padziļināt bērnu zināšanas un viņu interesi par savas valsts un pilsētas kultūru, slavenām personībām un sasniegumiem, kā arī par savas valsts un novada vides objektiem, sekmējot izglītojamo kā zinošas, izglītotas un inteliģentas personības veidošanos.

Materiālu sagatavoja latviešu valodas un literatūras skolotāja I. Romanovska un direktora vietniece audzināšanas jomā N. Murzjonoka.

 

Lapa aktualizēta Pirmdiena, 2018.10.29. 19:10

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs