Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2014.03.20. 21:03

12.a klases skolēnu mācību brauciens uz Saeimu

7. martu mēs, 12.a klases skolēni, mūsu divas skolotājas, Svetlana Beketova un Gaļina Petrova, sagaidījām ne tikai kā Starptautisko sieviešu dienu, bet arī kā neaizmirstamu mācības ceļojumu uz Saeimu.

Mūsu ceļojums sākās plkst. 7.00 no agra rīta, un mājās mēs atgriezāmies tikai vakarā. No sākuma mums parādīja pašu Saeimu un izstāstīja tās vēsturi. Daži fakti mūs patiešām pārsteidza. Vislielāko iespaidu atstāja zāle, kur notiek Saeimas sēdes un kuru visbiežāk redzam televīzijā. Pati ēka ir ļoti skaista un ir piedzīvojusi restaurāciju jau vairākas reizes, saglabājot sākotnējo dizainu. Saeimā mēs arī paši iejutāmies deputātu ādā, un tas bija lieliski!

Pēc ekskursijas devāmies uz citu ēku, lai tiktos ar Saeimas deputātu Borisu Cileviču. Kopā ar viņu uz jautājumiem bija gatava atbildēt arī Saeimas deputāte Marjana Ivanova, kura pavadīja mūs visu laiku. Abi šie deputāti ir no Daugavpils, un mēs uzreiz atradām kopīgu valodu. Mums bija iespēja uzdot viņiem jautājumus, kuri mūs interesēja, un uzzināt visu, kas notiek gan Saeimā, gan ārpus tās. Abi politiķi laipni atbildēja uz visiem jautājumiem, pat arī ne pārāk patīkamiem. Šī diskusija rosināja daudzas pārdomas un patiešām bija ļoti patīkami, ka politiķi uzņēma mūs kā vienlīdzīgus cilvēkus. Šī ekskursija mums ļoti patika, jo mēs pavadījām savu laiku ne tikai interesanti, bet arī lietderīgi. Paldies visiem, kas organizēja mācību braucienu!

Informāciju sagatavoja 12. Klases skolēni

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs