Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2021.04.26. 16:04

220 V izcīna 3.vietu Latvijā konkursā "FIZMIX Eksperiments"

 AS "Latvenergo" organizētā skolēnu erudīcijas konkursa "FIZMIX Eksperiments" fināla kārta ir noslēgusies. 22. aprīlī par erudītākās komandas titulu un vērtīgām balvām cīnījās 7 komandas no visiem Latvijas reģioniem: Vidzemes, Latgales, Kurzemes, Zemgales, Rīgas reģiona un Rīgas. Izvērtējot uzdevumos iesniegtās atbildes, tika noskaidroti konkursa 26. sezonas uzvarētāji.

Šogad AS "Latvenergo" organizētais skolēnu erudīcijas konkurss “FIZMIX Eksperiments” norisinājās jau 26. gadu un konkursā piedalījās 655 skolēni no 97 skolām.

Konkurss ir ieguvums skolēniem, jo, lai atrisinātu uzdevumus, bija jāmeklē papildus informācija, jāapspriež iegūtie rezultāti, jāuzklausa komandas biedru viedoklis. Veicot eksperimentus, bija ne tikai jāiegūst rezultāts, bet arī jānovērtē tā precizitāte.

Mūsu 9.klašu skolēnu komanda pēc veiksmīga pusfināla starp 32 Latgales komandām turpināja cīņu par valsts erudītākās komandas titulu finālā.  

Šogad visas konkursa kārtas norisinājās neklātienē, savukārt konkursa fināls, kas tika iekļauts Latvijas Fizikas dienā, bija vērojams tiešsaistē. Komandām bija jāveic gan teorētiski, gan eksperimentāli uzdevumi par zaļo fiziku. Komandas dalībnieki sazinājās platformā ZOOM – tas sarežģīja uzdevumu izpildi, un arī ierobežotais laiks prasīja ātri pieņemt lēmumu par pareizo atbildi.

Mūsu komanda veiksmīgi tika ar to visu galā un ieguva 3.vietu Latvijā.

9.klašu komanda “220 V”:

Jeļena Ambrosova (9.a)

Alīna Petkeviča ( 9.a)

Romans Kondratjevs (9.b)

Vasilijs Lukašonoks (9.b)

Vasilijs Trošičevs (9.b)

Apsveicam!

Esam ļoti lepni par Jūsu sasniegumu!

 

Lapa aktualizēta Pirmdiena, 2021.04.26. 18:04

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs