Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2017.02.07. 11:02

4.februārī skolā notika absolventu vakars

Katru gadu, neskatoties uz aizņemtību un attālumu, uz absolventu vakaru ierodas bijušie absolventi, skolotāji, skolēni, lai kārtējo reizi tiktos ar skolotājiem, klasesbiedriem un visiem tiem cilvēkiem, ar kuriem bija kopā, kad mācījās mūsu skolā.

Pasākumu atklāja skolas direktors Anatolijs Gržibovskis un iepazīstināja klātesošos ar skolas ikdienas dzīvi, ar skolas sasniegumiem, uzvarām un projektiem.

Un, protams, mums bija iespēja sveikt absolventus ar dziesmām un dejām.

Koncertā piedalījās skolas koris, vadītāja N.Murzjonoka, deju un cirka studija “Vivat”, vadītāja mūsu skolas absolvente K. Paukšta.

Direktora vietniece Vera Kuharonoka pastāstīja par skolas dažādu gadu jubilejas izlaidumiem, skolas pedagogi dāvināja absolventiem pašu dārgāko, kas viņiem ir – savu atmiņu pasauli, kas dod spēku lielajā dzīvē. Absolventi sirsnīgi izteica pateicību skolai par saviem skolas gadiem, kuri vienmēr paliks atmiņā.

Gribam teikt lielu PALDIES visiem tiem, kurus februārī pārņem nostaļģija, domājot par visiem skolas telpās aizvadītajiem gadiem, kuri ar savu piedalīšanos rada siltu un sirsnīgu atmosfēru absolventu vakaros.

Direktora vietniece audzināšanas jomā Albīna Strikova

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs