Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2013.04.25. 12:04

5. – 9. klašu skolēnu pilsētas radošo darbu konkurss „Ceļš”.

Beidzot ir pienācis pavasaris un strauji tuvojas mācību gada noslēgums, bet skolēniem darba vēl daudz. It īpaši daudz jāpaveic tiem, kas ārpus stundām piedalās dažādos pilsētas pasākumos.

Viens no nozīmīgākajiem šādiem pasākumiem ir 5. – 9. klašu skolēnu radošo darbu konkurss, kura tēma šogad bija „Ceļš”. Latviešu valodu šoreiz pilsētas mērogā 22. aprīlī pārstāvēja 9. b klases meiteņu komanda (Vita Jerjomina, Jevgeņija Lozjuka, Jekaterina Maksimova, Dana Mikulova, Arina Šelamova) ar darbu „Ceļš uz literatūru caur saldumiem”. Savā radošajā darbā ar konfekšu reklāmas palīdzību meitenes vēlējās jauniešus, protams, arī žūriju, ieinteresēt izzināt latviešu rakstniekus un viņu daiļradi. Meitenēm tas arī izdevās. Vienpadsmit komandu konkurencē radošais darbs „Ceļš uz literatūru caur saldumiem” ieguva 1. vietu. Veiksmes atslēga – darba oriģinalitātē, konkursa precīza nolikuma ievērošana, izzinošais aspekts.


Paldies meitenēm par izturību, gribasspēku un lielo optimismu gan gatavojot šo radošo darbu, gan prezentējot paveikto. Visām vēlam gaišu noskaņojumu pavasarī un veiksmi valsts noslēguma pārbaudes darbos. 

Lapa aktualizēta Ceturtdiena, 2013.04.25. 12:04

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs