Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Sestdiena, 2019.02.09. 22:02

Absolventu vakars 2019

„Šodien savādāk kā citām dienām Savas klases durvis aizveram. Šodien kādu mezglu cieši sienam-Visu mūžu sirdī vieta tam. Vēl pa zilām skurbinošam ārēm Baltos ceļos baltas domas skrien. Tomēr cauri silto ziedu ceriem Savāds mulsums tavu sirdi sien. Rīt uz citu pusi ceļi vedīs, Laikam līdzi mainīsies tu pats, Tāpēc šodien saki klusu paldies Skolai pirmajai, kur gājiens sākts.”

Šī gada 2.februārī mūsu Daugavpils 15.vidussskola kārtējo reizi plaši atvēra savas durvis, ar prieku sagaidot savus bijušos audzēkņus!  

Šis gads ir skolas jubilejas gads, tāpēc arī absolventu vakars bija neparasts, veltīts skolas 40. gadadienai, veltīts kopīgām atmiņām par pašiem skolas pirmsākumiem un tās vēsturi!

Ar īpašu uzmanību mūsu absolventi skatījās filmu kadrus, kuros bija redzami gan viņi paši, gan viņu skolotāji, ar aizrautību klausījās stāstījumus par skolas tapšanas laiku.
Jau vairāku gadu laikā absolventu vakara gaitā ir iedibināta viena jauka tradīcija- parādīt mūsu bijušajiem audzēkņiem šodienas skolas un skolēnu dzīves notikumus un aktivitātes. Arī savā apsveikuma uzrunā skolas direktors Anatolijs Gržibovskis pastāstīja gan par skolas ikdienu, tās darbu un sasniegumiem, gan par nākotnes plāniem!

Ļoti aizkustinošs vakara moments bija piemiņas klusuma brīdis, kurā tika godināti skolotāji, kuru vairs nav starp mums.

Skolas viesus ar savu uzstāšanos iepriecināja mūsu blokflautu ansambļa dalībnieki, 2.b klases skolnieki: Barandohina Jelizaveta, Burlakova Margarita, Ribkina Jūlija, Zuboviča Snežana, Dašķevičs Nikita, Kiseļovs Deniss un 3.b klases skolniece Bonkareva Anastasija.

3.b klases vokālais ansamblis, kura sastāvā ir  Milana Macko, Viktorija Veličko, Ksenija Pizāne un Artjoms Svišovs ar savām dziesmām un humoristisko teātra uzvedumiņu skatītājos izsauca vētrainas ovācijas un patīkamus smaidus! Paldies, jums, mūsu mazie talanti! Īpašu pateicību izsakām L.Kozindai, jo viņas vadīto kolektīvu uzstāšanās vienmēr ir loti skaistas un aizkustinošas!

Paldies 4.a klases skolēniem (skolotāja I.Vasiļjeva), pulciņa “Prasmīgas rokas” dalībniekiem (skolotāja T.Klycheva) par svētku noformējumu. Vilnim Vanaģelim par vakara datortehnisko un vizuālo nodrošinājumu.

Liels paldies svētku vakara vadītājiem: 11.a klases skolniecēm Elinai Domorackai un Vitai Petrovai, 12.a klases skolniekam Vladislavam Sevrukam un 3.b klases skolniecei Milanai Macko!

Daugavpils 15.vidusskola izsaka pateicību 1984., 1985., 1986., 1987., 1988., 1989., 1990., 1991., 1996., 1999., 2003., 2004., 2006., 2007., 2009., 2010., 2015., 2017., 2018. gadu skolas absolventiem!

Uz tikšanos nākamajā Absolventu vakarā!

Informāciju sagatavoja direktora vietniece izglītības jomā N.Murzjonoka

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs