Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2015.04.24. 08:04

Aicina skolēnus no visas Latvijas atklāt savu talantu

Latvijā dzīvo tūkstošiem radošu un talantīgu jauniešu, kuriem piemīt unikālas prasmes un kuriem bieži vien pietrūkst atbalsta, lai viņi tiktu pamanīti un spētu arī turpmāk attīstīt savu talantu. Tādēļ sarunu karte  “Zelta Zivtiņa” un tehnoloģiju kompānija “Huawei” ir nolēmušas veicināt Latvijas jauno talantu attīstību, uzsākot projektu „ZZ Talanti”. Tajā ikviens Latvijas skolēns vecumā no 7 līdz 20 gadiem var parādīt savu talantu visai Latvijai un iegūt iespēju pretendēt uz nepieciešamo atbalstu sava talanta attīstībai no kopējā balvu fonda 2000 EUR vērtībā. Pieteikšānās norisinās no 15.aprīļa līdz 14.maijam.

Latvijas novados un reģionos neapšaubāmi dzīvo daudzi enzuastiski, radoši un visdažādākajās jomās apdāvināti jaunieši. Taču bieži vien savu talantu un prasmju attīstībai viņiem trūkst finansiāla atbalsta. Deju grupai nepieciešami skatuves tērpi, mūzikālajai grupai – jauni un kvalitatīvi mūzikas instrumenti, sportistiem – profesionāls ekipējums, komiķim – meistarklase skatuves mākslā, modes dizainerei – jauna un kvalitatīva šujmašīna. Lai palīdzētu jaunajiem talantiem iemirdzēties, sarunu karte “Zelta Zivtiņa”, tehnoloģiju kompānija „Huawei” un jauniešu organizācija “Avantis” uzsāk projektu „ZZ Talanti”. Projekta mērķis ir atklāt un plašākai publikai parādīt talantus dažādās jomās, sniedzot atbalstu  viņu  attīstībā.

Projekts norisināsies trīs atlases kārtās – pirmā atlases kārta, otrā atlases kārta un fināls. Pirmās atlases kārtas ietvaros no 15. aprīļa līdz 14. maijam jauniešiem vecumā no 7 līdz 20 gadiem sadaļā “ZZ Talanti” jāaizpilda pieteikums, norādot, kas viņiem ir nepieciešams savu spēju attīstībai, kā arī jāpievieno video, kurā talants tiek demonstrēts. Dalībai pieteikties var gan individuāli, gan grupās.    

Otrā atlases kārta norisināsies 23. maijā Rīgā. Tajā piedalīsies labākie pirmās kārtas dalībnieki, kurus vērtēs un noteiks profesionāla žūrija, ņemot vērā gan klātienes uzstāšanos, gan iesūtītos pieteikumus un video. Labākie otrās kārtas dalībnieki no visas Latvijas iegūs iespēju startēt finālā.

„ZZ Talanti” fināls norisināsies 30.maijā Jūrmalā, „ZZ Festivāla” ietvaros, uz festivāla lielās skatuves. Dienas laikā notiks visu finālistu uzstāšanās, un dalībnieku sniegumu vērtēs profesionāla  žūrija, kuras sastāvā būs dažādu jomu profesionāļi. Finālā tiks noskaidroti pieci talantīgākie jaunieši, pa vienam no katra Latvijas reģiona (Kurzeme, Zemgale, Latgale, Vidzeme, Rīga), kuru starpā tiks sadalīts balvu fonds talanta attīstīšanai.

Plašāka informācija par projektu un tā nolikums ir pieejami mājas lapā zzcempionats.lv sadaļā “ZZ Talanti”.

Par projektu
“ZZ Talanti” ir projekts, kuru īsteno sarunu karte “Zelta Zivtiņa”, viens no pasaulē vadošajiem informācijas un komunikācijas tehnoloģiju uzņēmumiem „Huawei” un jauniešu organizācija “Avantis”. Tā mērķis ir atklāt talantīgus jauniešus no visas Latvijas, parādīt tos plašākai publikai un sniegt atbalstu jauniešu talantu attīstībā un izaugsmē. Projekts norisināsies trīs kārtās laika posmā no 15. aprīļa līdz 30. maijam, kad finālā Jūrmalā tiks noskaidroti pieci spožākie talanti no pieciem Latvijas reģioniem.

Kontaktinformācija:
Kristīne Rasnača, “ZZ Talanti” komunikācijas konsultante
+371 26896879, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs