Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2018.02.06. 21:02

Angļu valodas nedēļa 2018

No 30.janvāra līdz 2.februārim skolā notika angļu valodas nedēļa.

Pasākumos piedalījās visu paralēlklašu skolēni. Pasākuma mērķis: popularizēt angļu valodu kā starptautiskās saziņas valodu, ieinteresēt un motivēt skolēnus mācīties angļu valodu. Mūsu konkursi - tās bija sacensības un iespēja pārbaudīt savu angļu valodas zināšanu līmeni. Katru dienu konkursi bija veltīti savai tēmai.

Pirmdien, 29.janvārī angļu valodas nedēļas pasākumu klāstu pirmie izbaudīja 4.klašu skolēni - 6 komandas pa 6 dalībniekiem. Viņiem tika piedāvāts pasākums, veltīts Mātes dienas svinēšanas tradīcijām angļu valodā runājošajās valstīs. Pasākuma dalībniekiem bija sagādāts īsts pārsteigums, jo pašā sākumā viņus uzrunāja augstie viesi no Lielbritānijas - princis Viljams un princese Keita. Pasākuma viesi atzīmēja, cik svarīgi mūsdienu pasaulē ir apgūt svešvalodas, un novēlēja visiem dalībniekiem veiksmi konkursa aktivitātēs. Audzēkņu uzmanībai tika piedāvāta prezentācija par svētku simboliem un veidiem. Pasākuma gaitā skolēniem bija jāveic dažāda satura uzdevumi, parādot savas angļu valodas zināšanas dažādās jomās. Skolēni ar interesi iesaistījās visās aktivitātēs-skatījās video, klausījās dziesmas, minēja krustvārdu mīklas un varēja ne tikai nodemonstrēt, bet arī pilnīgot savas zināšanas par dažādām Mātes dienas tradīcijām. Pasākuma noslēgumā notika arī  labāko apbalvošana. Šogad konkursa uzvarētāji ir 4.b un 4.c klases komandas. Apsveicam un gaidīsim arī nākamgad!

Otrdien, 30.janvārī,7.klašu skolēniem bija konkurss, veltīts svētā Valentīna dienai. Piedalījās 4 komandas no 7.klasēm. Konkursu vadīja N.Matovnikova un Ļ. Jefimova. Konkursa dalībnieki varēja iepazīties ar šo svētku simboliem, skolēni uzzināja mūsdienīgu skatījumu par šo svētku vēsturi, minēja krustvārdu mīklas, mācījās no rindiņām izveidot Valentīndienas apsveikumus, atcerējās filmu nosaukumus par mīlestību. Visi konkursa dalībnieki bija labā noskaņojumā. Konkursa rezultāti: 7.b (2). klase – 1.vieta, 7.a (2) klase – 2.vieta.

Trešdien, 31.janvārī, 5.klašu skolēni piedalījās konkursā “May Day”. Konkurss sākās ar mājas darbu. Katras komandas pārstāves bija sagatavojušas kostīmu. Paldies visām dalībniecēm un viņu mammām par nopietno attieksmi un radošo pieeju. Visas meitenes bija apburošas, bet uzvarēja Lidija Lavrinoviča un Anastasija Saziņika (5.a). Nākamais konkursa posms bija aizraujoši uzdevumi, lai pārbaudītu angļu valodas zināšanas. Skolēni teicami tika galā ar krustvārdu mīklām, sakāmvārdiem, radoši noformēja apsveikumu atklātnes. Paldies visiem par piedalīšanos!

Angļu valodas nedēļas trešā diena bija veltīta arī Pateicības dienas svinēšanas tradīcijām dažādās valstīs. Pasākumā piedalījās 6. klašu skolēni. Sākumā pie sestklasniekiem viesojās princis Viljams un princese Keita. Viņi novēlēja visiem dalībniekiem veiksmi konkursa aktivitātēs. Audzēkņu uzmanībai tika piedāvāta prezentācija, veltīta Pateicības dienas vēsturei un tradīcijām, pēc kuras skolēni veica uzdevumus. Pasākums bija izzinošs un izklaidējošs. 6. klašu skolēni piedalījās konkursos, kuros parādīja savas zināšanas par Pateicības dienas simboliku, tradīcijām un svinēšanas veidiem. Skolēni varēja ne tikai pārbaudīt savas angļu valodas zināšanas un dažādas valodas prasmes, bet arī pilnīgot savus priekšstatus par svētku veidiem. Skolēni ar interesi iesaistījās visos  konkursos. Pirmo vietu ieguva 6.a klases komanda. Apsveicam uzvarētājus! Visi dalībnieki saņēma pateicības un mazas dāvanas par aktīvu piedalīšanos pasākumā.

Ceturtdien, 1.februārī, notika koncerts 2.-3.klašu skolēniem. Koncertā piedalījās pulciņa „Drama activity” dalībnieki. Milana Dmitrijeva (5.c), Maksims Markuls (5.c), Ņikita Trošičevs (6.b) parādīja lugu „Pinokio piedzīvojumi”. Ksenija Pizāne (2.b), Vika Velička (2.b), Artjoms Svišovs (2.b) parādīja ainu ar pasaku tematiku „Zaķis un vilks”. „Aktieri” bija artistiski, uzstājās īstos tērpos, izmantoja dekorācijas un mūziku. Skatītājiem koncerts ļoti patika.

Šajā pašā dienā bija arī pasākums 8.klašu skolēniem. Konkurss bija veidots tā, lai skolēni varētu parādīt ne tikai angļu valodas zināšanas, bet arī savu erudīciju jautājumos par sportu un mūziku. Daudzi jautājumi bija saistīti ar Eiropas valstīm. Konkursā piedalījās 5 komandas, uzvarētāji saņēma diplomus un balvas.

Materiālu sagatavoja angļu valodas skolotājas

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs