Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2019.02.04. 16:02

Angļu valodas nedēļa: Ceturtdiena

Ceturtdien, 31. janvārī, skolas ANGĻU VALODAS NEDĒĻAS  noslēgumā 10. un 11.kl.skolēniem tika organizēta tradicionālā tikšanās ar ASV centra vadītāju Daugavpilī Natāliju Oševerovu.

Jāatzīst, ka Natālija Oševerova ir mūsu skolas sens draugs, jo šogad  ir sestā reize, kad viņa piedalās angļu valodas nedēļas pasākumos. Vēl pasākumā viesojās mūsu skolēniem jau labi pazīstamā Leslija Markevitča (Leslie Markevitch) - topošā skolotāja no Amerikas, kas turpinās sadarboties ar mūsu angļu valodas skolotājām visa 2.semestra garumā.

Pasākuma gaitā mūsu viešņa Natālija Oševerova, pirmkārt, pastāstīja par ASV centra darbu un piedāvājumiem. Informācija, kuru saņēma mūsu vidusskolēni, šķita noderīga, piemēram, Natālija aicināja jauniešus apmeklēt Angļu valodas klubiņa nodarbības Latgales Centrālajā bibliotēkā sestdienās.

Otrkārt, pasākuma dalībnieki tika sadalīti 7 komandās un izbaudīja iespēju pārbaudīt savu erudīciju CULTURAL QUIZ viktorīnā. Tika piedāvāti izzinoši uzdevumi par Amerikas vēsturi, ģeogrāfiju, zinātni un tehnoloģijām, kā arī citām tēmām. Šoreiz vislabāk paveicās vienam no10.a klases pieciniekiem- Vladislavam Jegorovam, Diānai Jevsejevai, Artjomam Figurinam, Oksanai Utānei un Janai Jakovļevai. Uzvarētāji saņēma grāmatas angļu valodā turpmākai angļu valodas prasmju attīstīšanai.

Pasākums noritēja patīkamā atmosfērā, kaut arī daži jautājumi nebija viegli. Tomēr vislielākais ieguvums no pasākuma bija tas, ka tā bija pilnīga skolēnu iegrimšana angļu valodas vidē.

Informāciju sagatavoja L.Iļiško

Bilžu Galerija

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs