Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2014.01.30. 10:01

Angļu valodas nedēļa (Day2)

 

Otrdien, 28. janvārī, angļu valodas nedēļas ietvaros mūsu skolā notika pasākums, veltīts Mātes dienas svinēšanas tradīcijām. Pasākumā piedalījās 4.klašu skolēni.
Vēl Otrdien,28. janvārī, skolā notika angļu valodas nedēļas pasākums 6.klašu skolēniem. Skolēni piedalījās konkursā par Pateicības dienas svinēšanas tradīcijām dažādās valstīs.

Audzēkņu uzmanībai tika piedāvāta prezentācija par svētku simboliem un veidiem. Skolēniem tika piedāvāts veikt dažāda veida uzdevumus, parādot savas angļu valodas zināšanas dažādās jomās. Skolēni ar interesi iesaistījās visās aktivitātēs un varēja ne tikai nodemonstrēt, bet arī pilnīgot savas zināšanas par dažādām svētku tradīcijām. Bērni ar prieku pildīja visus uzdevumus. Pasākuma noslēgumā notika arī labāko apbalvošana.
Pasākumā, kas tika veltīts Mātes dienas svinībām, 1.vietu ieguva 4.a klases komanda. Apsveicam!
Visi dalībnieki saņēma diplomus un mazas dāvanas.
Pasākumā, kas tika veltīts Pateicības dienas svinībām, pirmo vietu ieguva 6.a klases komanda. Apsveicam uzvarētājus! Pārējie dalībnieki saņēma pateicības un mazas dāvanas par aktīvu piedalīšanos angļu valodas nedēļas pasākumā „Pateicības diena”.

Liels paldies visiem pasākuma dalībniekiem, skolotājām par pasākuma organizēšanu un novadīšanu un skolas administrācijai par sadarbību!

Materiālu sagatavoja angļu valodas skolotājas.

 

Lapa aktualizēta Ceturtdiena, 2014.01.30. 10:01

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs