Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2015.02.03. 14:02

Angļu valodas nedēļa noslēgusies!

Noslēgusies kārtējā angļu valodas nedēļa (26.-30. janvāris), kas bija veltīta starptautiskiem svētkiem.


Pirmdien notika Valentīna diena  (ST. VALENTINE’S DAY CONTEST)

Konkursa dalībnieki varēja iepazīties ar šo svētku simboliem, klausoties Pola Makartnija dziesmu „My Valentine”. Romantiskas noskaņas gaisotnē skolēni uzzināja mūsdienīgu skatījumu par šo svētku vēsturi. Pēc tam skolēni minēja krustvārdu mīklas, mācījās no rindiņām izveidot Valentīndienas apsveikumus, atcerējās filmu nosaukumus par mīlestību. Īpaši aizraujoši noritēja konkurss „Lauztās sirdis”: puiši meklēja savu otro pusīti.

Konkursa noslēgumā tika salīdzināti krievu valodas sakāmvārdi par mīlestību ar angļu valodas sakāmvārdiem.

Visi konkursa dalībnieki bija labā noskaņojumā. Par padarīto darbu visi saņēma diplomus un saldās balvas.

Pirmo vietu konkursā ieguva 7. C klase. Par konkursa sagatavošanu paldies jāsaka skolotājām Ļ.Jefimovai, N.Matovņikovai.

27. janvārī, otrajā angļu valodas nedēļas dienā, skolas aktu zālē notika pasākums 8.klašu komandām. Pasākums bija veltīts Eiropas dienas svinībām.

Šis valodas pasākums  bija izklaidējošs un izzinošs. Skolēni  varēja atpūsties, paklausīties savu mīļāko Eiropas grupu skaņdarbus, virtuāli apceļot ievērojamākās vietas Eiropā. Skolēni ar interesi iesaistījās visās aktivitātēs, īpaši populāra bija, protams, aktivitāte, saistīta ar mūziku – zēni pat mēģināja dancot.
Tomēr daži konkursa uzdevumi sagādāja grūtības, un savas zināšanas ikviens varēja papildināt, jo pareizās atbildes arī tika uzreiz piedāvātas uz ekrāna.
Pasākuma noslēgumā notika arī  labāko apbalvošana. Šogad pasākuma beigās visus dalībniekus un skolotājas sagaidīja pārsteigums: trīs komandām bija vienādi rezultāti, tātad konkursā bija uzreiz trīs uzvarētāji.  Visi dalībnieki saņēma diplomus un saldas dāvaniņas.
Paldies visiem pasākuma dalībniekiem!

28. janvārī angļu valodas nedēļas dienu ietvaros mūsu skolā tika organizēti Pavasara svētki.Šajā pasākumā piedalījās piektās klases skolēni.
“Pavasara svētki”   (SPRING FESTIVAL CONTEST )

Šajā pasākumā piedalījās piektās klases skolēni. Pasākuma dalībniekiem tiek piedāvāts mājas uzdevums: no katras komandas, izveidot „Pavasara Karalienes” kostīmu, kur dalībnieki labi parādīja savu jaunradi. Pasākuma žūrija pienācīgi novērtēja labākos kostīmus un apbalvoja dalībniekus ar saldumiem.

Savukārt, pēc tam, sākās pasākuma aktivitātes, kur dalībnieku grupām konkrētās laika robežās jāizpilda uzdevumi, kuri ietver sevī ‘pavasara’ tēmu. Skolēni atminēja krustvārdu mīklas, veidoja vārdus, rakstīja stāstījumus un veidoja atklātnes. Vissarežģītākais, bet radošais un aizraujošais konkurss, bija pavasara dzejoļu sakārtošana un atklātņu krāsizveide. 


Pasākums 6. klašu skolēniem.“Pateicības diena” (THANKSGIVING DAY CONTEST )

Skolēni piedalījās konkursā par Pateicības dienas svinēšanas tradīcijām dažādās valstīs. Šoreiz pasākums bija izzinošs un izklaidējošs. Tika piedāvāta prezentācija, veltīta  Pateicības dienas  vēsturei un tradīcijām, pēc kuras skolēni veica uzdevumus.

Sesto  klašu skolēni piedalījās konkursos, kuros parādīja savas zināšanas par Pateicības dienas simboliku, tradīcijām un svinēšanas veidiem. Skolēni varēja ne tikai pārbaudīt savas angļu valodas zināšanas un dažādās valodas prasmes, bet arī pilnīgot savus priekšstatus par svētku veidiem.  Skolēni aktīvi piedalījās visos  konkursos.        
Pirmo vietu ieguva 6.b klases komanda. Apsveicam uzvarētājus! Pārējie dalībnieki saņēma pateicības par aktīvu piedalīšanos angļu valodas nedēļas pasākumā „Pateicības diena”.         

“Mātes diena” (MOTHER’S DAY CONTEST)     

Angļu valodas nedēļas pasākuma tēma  4.kl.skolēniem bija Mother’s Day- Mātes diena. Tie ir svētki, kurus svin gandrīz visā pasaulē. Eiropas valstīs tos svin maijā. Neuzskatoties uz to, ka ārā ir ziema, skolas aktu zālē valdīja patiešām silta atmosfēra. Sākumā audzēkņu uzmanībai tika piedāvāta prezentācija par svētku simboliem un veidiem. Skolēni domāja par savām māmiņām, smaidīja, skatījās klipus un klausījās dziesmu par mīlestību pret māmiņu, veica dažāda satura uzdevumus, parādot savas angļu valodas un svētku tradīciju zināšanas. Bērni ar prieku pildīja visus uzdevumus. Skolēnu interese bija tiešām liela-šajā pasākumā iesaistījās veselas četras 4.a klases komandas! Pasākuma noslēgumā notika arī labāko apbalvošana, visi dalībnieki saņēma diplomus un mazus suvenīrus. 1. vietu ieguva 4.a klase komanda.   Apsveicam!                         

Ceturtdien, 29. janvārī, skolas ANGĻU VALODAS NEDĒĻAS  ietvaros 10. un 11.kl.skolēniem tika organizēta tikšanās ar ASV centra vadītāju Daugavpilī Natāliju Oševerovu.

Mūsu viešņa pastāstīja par ASV centra darbu un piedāvājumiem Daugavpils  skolēniem, kā arī par svētkiem, kurus svin Amerikā, jo ANGĻU VALODAS NEDĒĻAS  tēma ir STARPTAUTISKIE SVĒTKI.  Informācija, kuru saņēma mūsu vidusskolnieki, šķita noderīga, piemēram, Natālija informēja vidusskolēnus par iespēju apmeklēt Angļu valodas klubiņa tikšanās Latgales Centrālajā bibliotēkā darba nedēļas nogalē. Vislielākais ieguvums no pasākuma bija tas, ka tā bija pilnīga iegrimšana amerikāņu angļu valodā-informatīva un nedaudz izklaidējoša vienlaikus.
Sadarbība ar ASV centra vadītāju jau kļuvusi par skolas tradīciju, organizējot Angļu valodas nedēļu, Natālija Oševerova atbalsta angļu valodas skolotājas jau otro reizi. Liels paldies viņai par to!

Iespaidos dalās Vita Jerjomina 11.a kl.skolniece:
Pasākums man patika, jo es saprotu, ka angļu valodas zināšanas tiešām ļoti svarīgas mūsdienu dzīvē. Interesanti bija intelektuālie uzdevumi tikšanās beigās-mīklas un ātrās runāšanas uzdevumi, labi bija arī tas, ka tika piedāvāti mazi suvenīri piemiņai par pasākumu. Interesanta bija informācija par Angļu valodas klubiņu.  Jauki, ka ASV centra klubiņa nodarbībās var pilnveidot savas prasmes sazināties angļu valodā.

Iespaidos dalās Marina Sohnenko, 10.a kl.skolniece:
During the English Language week at our school the USA information center representative Natalija told us about English classes in the Latgale Central Library. I decided to visit these classes. After the first minutes of the lesson I understood that it was what I needed to improve my English level. These lessons help people not to be afraid to be mistaken and give opportunity to discuss different topics wih people for who English is a native language. I recommend the English speaking club for everybody.

Piektdien, 30. janvārī angļu valodas nedēļas noslēgumā  skolas teātra pulciņa vadītāja Valentīna Lukina ar saviem audzēkņiem piedāvāja teatrālo iestudējumu Sniega Karaliene. 

Angļu valodas skolotājas lepojas ar savu kolēģi, jo Valentīna ir pulciņa vadītāja, kas darbam ar jaunajiem aktieriem veltī lielu uzmanību un iegulda tajā daļiņu no savas sirds. Skolotājai jau ir bagāts teatrālo kostīmu krājums, kurus viņa iegādājas un dažreiz šuj pati. Viņai arī nav vienalga, kā ir izvietota zāle, kādas dekorācijas ir izmantotas, vai mazie skatītāji īsti saprot, kas notiek uz skatuves. Pasākuma satursbija izklaidējošs, valdīja patīkama atmosfēra.  Sirsnīgs paldies visiem dalībniekiem! Sakām lielu paldies Valentīnai Lukinai un viņas aktieriem!

Visos ārpusklases pasākumos angļu valodas nedēļā bija labvēlīga un sirsnīga atmosfēra. Skolēni aktīvi piedalījās konkursos, katrs skolēns iesaistījās darbā un redzēja sava darba rezultātu.Konkursos tika piedāvātas dažādas aktivitātes. Skolēni bija aktīvi, parādīja labas zināšanas. Kaut arī konkursi notika angļu valodā, audzēkņiem bija jāparāda ne tikai savas angļu valodas zināšanas un sava erudīcija, bet katrs arī varēja papildināt savas zināšanas.
Liels paldies visiem  angļu valodas nedēļas  dalībniekiem!                                                 
Paldies skolotājām par pasākuma organizēšanu un novadīšanu!

Liels paldies skolas administrācijai par sadarbību un skolas direktoram par atbalstu!

Materiālu sagatavoja angļu valodas skolotājas

Lapa aktualizēta Trešdiena, 2015.02.04. 08:02

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs