Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2019.02.05. 12:02

Angļu valodas nedēļa: Svētā Valentīna diena

No 28.01. līdz 1.02. skolā notika angļu valodas nedēļa. 30.01. bija konkurss 7.klašu skolēniem „Svētā Valentīna diena”. Mēs, angļu valodas skolotāji, kā galveno pasākuma mērķi izvirzījām - paplašināt skolēnu zināšanas par Svētā Valentīna dienas svētku tradīcijām citās valstīs. Spēles procesā var efektīvi paaugstināt izziņas interesi un pilnveidot komunikācijas kompetenci.


Pasākums sākās ar slaidu šovu, kurā tika sniegta informācija par svētkiem. 7.a un7.b klašu skolēnu komandas noskatījās klipu par svētku vēsturi, klausījās Pola Makartnija dziesmu „Mana Valentina” un pildīja klausīšanās uzdevumu. Pēc tam skolēni skatījas 15 filmu fragmentus un pildīja uzdevumu „Kādas pasaulēslavenas filmas par mīlestību jūs zināt?” (meklēja pārus, galvenos varoņus). Viens no uzdevumiem bija krustvārdu mīkla.
Skolēni bija aktīvi un priecīgā noskaņojumā, ko radīja liriska mūzika, pildīja uzdevumus. Konkursu vadīja 9.c klases skolēni Ņikita Vasiļjevs un Darja Kašina. Konkursu sagatvoja angļu valodas skolotāji L.Iļiško un N.Matovnikova.
Konkursa uzvarētāji:
1.vieta – 7.a klases 2.grupa;
2.vieta – 7.a klases 1.grupa;
3.vieta – 7.b klases 1.grupa.
Visi uzvarētāji saņēma diplomus un nelielas balvas. Paldies visiem dalībniekiem!

Materiālu sagatavoja angļu valodas skolotāja N.Matovnikova

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs