Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2013.12.19. 11:12

Direktora apsveikums Jaunajā Gadā

 

Nemanāmi paskrējis vēl viens gads - darba un rūpju pilns.

Atskatoties uz paveikto parasti kavējamies pārdomās par aizvadīto gadu. Paņemam līdzi gaišas atmiņas, bet grūtības atstājam pagātnē. Mums ir iemesls ar padarītā darba sajūtu atskatīties uz paveikto. Mūsu skolā tika pabeigta ēkas siltināšana un teritorijas apzaļumošana. Skolēni var pilnvērtīgi sportot jaunajā vingrošanas laukumā un spēlēt futbolu, laukumā ar mākslīgo segumu. Mūsu draudzīgajai skolas saimei pievienojās 80 jauni, zinātkāri pirmklasnieki, kurus sagaidījām jaunās, labiekārtotās mācību telpās. Liels gandarījums ir par mājturības kabineta labiekārtošanu.
Gribētu pateikt lielu paldies visiem kolēģiem, vecākiem, darbiniekiem un skolēniem, kuri līdzdarbojās skolas pasākumos, piedalījās dažādos konkursos, sacensībās un olimpiādēs pilsētas un valsts mērogā. No sirds vēlu veselību, spēku un panākumus Jaunajā gadā! Strādājot kopā, mēs varam sasniegt tiešām daudz!

Kad aiz loga lēnām krīt baltas, mirdzošas sniegpārslas. gribu visiem novēlēt gaišus un svētīgus Ziemassvētkus un radošu Jauno gadu! Lai jūsu mājās valda saticība un sirsnība, lai svētku mirdzumā dzimst ticība, cerība un mīlestība jauniem darbiem un sapņiem! Lai pietiek iedvesmas un paveiktais darbs nes gandarījumu.

Ar laba vēlējumiem, Anatolijs Gržibovskis, Daugavpils 15. vidusskolas direktors

 

Lapa aktualizēta Ceturtdiena, 2013.12.19. 19:12

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs