Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2013.05.09. 13:05

Apsveikums Mātes dienā!

Mātes diena jeb māmiņas diena ir starptautiski svētki par godu māmiņām. Mātes diena dažādās valstīs tiek svinēta atšķirīgos datumos. Latvijā un Igaunijā mātes diena tiek svinēta otrajā maija svētdienā, bet, piemēram, Lietuvā — pirmajā maija svētdienā, Krievijā — pēdējā novembra svētdienā. Šogad Latvijā mātes diena tiek svinēta 12.maijā.

Ar baltām ievziedu kurpēm,
Un tulpju svecēm košām.
Ar pienenīšu zeltainām pļavām,
Un putnu dziesmām skaļām.
Ar pirmo saules staru,
Un baltu ķiršu zaru.
Nāk pavasaris māmiņas sveikt,
Un man ar gribas par visu paldies teikt.
                          (Gundega Salna.)


Lai visām māmiņām šajos svētkos, Mātes dienā, ir daudz patīkamu, gaišu emociju, mīļu vārdu un smaidu. Lai daudzas, daudzas baltas dieniņas ir vairāku gadu garumā, jo tikai māte spēj vairot mīlestību, laižot pasaulē un audzinot labus, gaišus cilvēkus!

Администрация школы сердечно поздравляет всех мам- работниц, мам-педагогов, мам- родителей с трогательным праздником- Днём матери! Пусть этот день принесёт много улыбок, теплых слов и приятных сюрпризов от ваших любимых детей!

 

Cienījamie skolēni, dārgas māmiņas un vecmāmiņas!

Cienījamie vecāki! Aicinām Jūs un Jūsu bērnus 10. maijā plkst. 17.00 skolas aktu zālē uz koncertu, veltītu Mātes dienai.

Šajā dienā ikvienam bērnam ir dota iespēja iepriecināt savu māmiņu, jo ikdienā tāpat nesanāk to izdarīt. Tā jau ir, ka, dzīvojot visu laiku kopā, mēs nenovērtējam otru cilvēku, neaizdomājamies par to, ka esam šajā pasaulē, pateicoties saviem vecākiem, īpaši mammām, kuras uzņemas vislielākās rūpes par saviem bērniem.
Māte... Vai ir kas tuvāks šai pasaulē? Tā taču ir daļa no tavas sirsniņas un dvēseles. Nav taču nekā brīnišķīgāka par māmiņas smaidu. Nav nekā patīkamāka un smaržīgāka par mammas labo vārdu.
Mīļas māmiņas! Dārgas vecmāmiņas! Apsveicam jūs un novēlam   labus, paklausīgus, mīļus, saprotošus bērnus.


Дорогие родители! Ждём Вас 10 мая в 17.00  в актовом зале школы на концерте, посвящённом дню Матери.

Lapa aktualizēta Ceturtdiena, 2013.05.09. 15:05

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs