Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2016.01.13. 16:01

ASV Informācijas centra konkursa „ Happy Snowman” rezultātu apkopojums

Ziemassvētku radošā konkursa skolēniem angļu valodā „ HappySnowman” (5.-6., 7.-8., 10.-11. klašu grupās) noslēguma pasākums.ASV informācijas centrs, LCB, DPIP, MA.

   Jau ceturto gadu Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde sadarbībāa r Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centru organizēja un novadīja Ziemassvētku radošo konkursu skolēniem „ Happy Snowman” ( Laimīgais sniegavīrs).

Konkursa mērķis bija dot bērniem iespēju ne tikai parādīt savas angļu valodas zināšanas, bet arī nodemonstrēt savas radošās dotības, apliecināt savas zināšanas par Latvijas un angliski runājošo valstu kultūras vērtībām.
Dalībnieki sacentās trīs vecuma grupās. 5.-6.klašu bērni zīmēja amerikāņu sniegavīru, 7.-8.klašu audzēkņi sacerēja pasaku angļu valodā par tēmu „ Sniegavīra piedzīvojumi Amerikas Savienotajās Valstīs”, bet 10.-11.klašu vecumposma skolēni veidoja īsfilmu par tēmu „ Amerikāņu sniegavīra piedzīvojumi Daugavpilī”. Mūsu skolas izglītojamie šajā konkursā pārstāvēja skolu visās vecumposmu grupās.

Šī gada 12. janvārī notika Ziemassvētku radošā konkursa skolēniem angļu valodā noslēguma pasākums. Pirmais, ko mēs ieraudzījām uz ekrāna, ierodoties pasākuma norises vietā, bija mūsu skolnieces Jūlijas Kaseckas veidotās īsfilmas fragments. Ar šo īsfilmu arī sākās apbalvošanas ceremonija. Protams, ka pēc tam mēs varējām noskatīties arī pārējo dalībnieku uzņemtās īsfilmas.

Milzīgs paldies visiem mūsu skolas audzēkņiem, kuri piedalījās konkursa skolas posmā! Bija patiešām grūti izvēlēties labākos darbus, kuri pārstāvētu skolu pilsētas līmenī, jo visi darbi bija radoši, skaisti un oriģināli! Liels paldies arī skolotājiem – konsultantiem, kuri atbalstīja un palīdzēja : L. Iļiško, T. Jarinovskai, I. Vasiļonokai, N. Matovnikovai, O. Vasiļonokai. Konkursa noslēgumā visiem konkursantiem tika pasniegti diplomi un piemiņas dāvanas! Konkursa dalībnieku sasniegumi:
Kirčenko Jūlija ( 5.b) - 3. vieta;
Bļinova Jekaterīna( 5.b)- pateicība;
Vanoviča Diāna ( 5.a) - pateicība;
KarmazjukaTamara ( 6.c)- pateicība;
Grigorjeva Anastasija ( 6.b)-2. vieta;
Rusecka Irīna ( 8.b)- 3. vieta;
Jevdokimova Karīna( 8.b)- pateicība;
KostjukaVanesa (8.a)- 3. vieta;
Kasecka Jūlija (11.a)- 2. vieta;

Informāciju apkopoja un sagatavoja angļu valodas skolotāja O. Vasiļonoka.

Lapa aktualizēta Trešdiena, 2016.01.20. 14:01

Multimēdiji

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs