Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2015.05.12. 14:05

Atklātajam angļu valodas konkursam” Mēs Eiropā”- 10 gadu jubileja!

Jau desmit gadus angļu valodas sekcijas skolotāji organizē šo konkursu! Arī šī gada 8. maijā, kad tiek svinēta Eiropas diena, notika konkurss mūsu pilsētas vidusskolu 10. klašu izglītojamajiem. Konkursā piedalījās 9. vidusskolas, 10. vidusskolas,12. vidusskolas,13.vidusskolas,17.vidusskolas,Valsts ģimnāzijas, Centra vidusskolas, Krievu vidusskolas- liceja pārstāvji.

Pasākumu atklāja mūsu skolniece Anastasija Kostjukeviča (11.a kl.) ar skaistu dziesmas izpildījumu. Kkonkursus vadīja mūsu pašu skolēni- V. Mizavcova ( 9.c.kl.),J. Lozjuka( 11.a.kl.),V. Jerjomina(11.a.kl.), V. Altuhovs( 10.a.kl.) un V. Klavcāne(12.a kl.).

Konkursanti demonstrēja labas angļu valodas zināšanas, labas zināšanas par Eiropas valstu simboliku, imidžu, kultūras un sporta sasniegumiem, izgudrojumiem, kuri ir aktuāli un nepieciešami mūsdienu dzīvē. Ļoti veiksmīgi noritēja konkurss, kurš bija veltīts slaveniem Eiropas mūziķiem.

Skolotāji, kuri pavadīja savus audzēkņus uz konkursu, varēja ne tikai just līdzi saviem bērniem, bet arī atpūsties, sazināties ar saviem kolēģiem.

Veicot dažāda veida uzdevumus, dalībnieki gan sacentās savā starpā, gan uzzināja kaut ko jaunu, klausoties atbildes.

Cīņā pirmo vietu ieguva Daugavpils Krievu- vidusskola licejs, otro vietu ieguva- 12. vidusskola, vairākas skolas ar vienādu punktu skaitu sadalīja trešo vietu, tās ir, Valsts Ģimnāzija, 13. vidusskola un 10. vidusskola.
Apsveicam visus uzvarētājus un pateicamies pārējiem dalībniekiem par piedalīšanos!

Īpaši gribam pateikties par regulāru atbalstu un piedalīšanos pasākumā pilsētas angļu valodas MA vadītājai Ilonai Ustinovai! Paldies arī mūsu skolas direktoram par atbalstu un palīdzību!

Informācija apkopoja angļu valodas skolotājas

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs