Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2017.10.04. 15:10

Atvērto durvju diena

29. septembrī visā Latvijā notika tradicionālā valsts pārvaldes Atvērto durvju diena.

Tās laikā ikvienam interesentam bija iespēja ne tikai iepazīt valsts institūciju ikdienu "no aizkulisēm", bet arī uzzināt, kas ir sabiedrības līdzdalība un kā kļūt par atbildīgu un aktīvu pilsoni.
Jau otro gadu 4.b klases skolēni piedalās šajā pasākumā. Bet šogad bērni kopā ar klases audzinātāju un karjeras konsultantu nolēma apmeklēt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu mūsu pilsētā.

Šajā dienā Daugavpils VUGD depo saņēma jaunu mašīnu ar ugunsdrošības un glābšanas iekārtām. Bērni ar interesi vēroja moderno mašīnas aprīkojumu. Skolēni varēja izmēģināt uzvilkt aizsargtērpu – īpaši viņiem patika modernā ķivere!
Zēni uzdeva jautājumus: "Kāpēc depo darbinieki strādā par ugunsdzēsējiem? Vai tas ir bīstami? Cik lielu algu ugunsdzēsēji saņem?" Visiem bija interesanti uzzināt, cik bieži viņi nodarbojas ar sportu, trenējas. Meitenes pasēdēja arī ugunsdzēsēju mašīnā un pārliecinājās, vai tā ir ērta.
Iepazīšanās ar valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu mums patika, tāpēc ka uzzinājām daudz informācijas par šo grūto un bīstamo darbu!

Paldies skolas karjeras konsultantei A. Velikai par pasākuma organizēšanu un vecmāmiņai Nataļjai par līdzdalību šai ekskursijā.

Materiālu sagatavoja T. Kličova un A. Velika

Bilžu Galerija

View the embedded image gallery online at:
https://vsk15.lv/atv%C4%93rto-durvju-diena#sigProId37300abe3d

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs