Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2018.09.26. 10:09

Augstākās izglītības iespējas ārzemēs

Trešdien, 19.septembrī, mūsu skolas 11.klases audzēkņi apmeklēja IELTS semināru, kurš tika organizēts 9.vidusskolā.

Pasākumu rīkoja Ārzemju izglītības aģentūra “Baltic Council for International Education”, semināra nosaukums bija “Augstākās izglītības iespējas ārzemēs un starptautiskais angļu valodas eksāmens IELTS”.  

Pasākums tika novadīts angļu valodā, un mums tas bija kā neliels karjeras ceļvedis, jo sniedza ļoti daudz informācijas gan par mācību institūcijām un dzīvi ārzemēs, gan par kredītiem un stipendijām mācībām, gan par to, kas būtu jāzina katram skolēnam, kurš grib turpināt studēt citā valstī. Interesants fakts bija tas, ka semināru vadīja ārzemju universitāšu absolventes, un bija iespēja paskatīties uz augstākās izglītības iespējām ārzemēs viņu acīm, iegūt kādu praktisku informāciju un uzzināt viņu personisko viedokli.

Protams, gribētos, lai mums vairāk pastāstītu par pašu IELTS eksāmenu. Bet, neskatoties uz to, šis pasākums iegremdēja mūs angļu valodā un deva mums zināšanas, kuras mēs varēsim izmantot nākotnē.

Katrs semināra dalībnieks saņēma ielūgumu apmeklēt ārzemju izglītības izstādi Rīgā, kas tiks rīkota sestdien, 13.oktobrī. Kāpēc neapmeklēt Starptautiskās izglītības dienas pasākumu mūsu valsts galvaspilsētā?

Informāciju sagatavoja 11.a klases skolniece Elīna Domoracka

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs