Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2018.04.05. 10:04

Augstākas izglītības pārstāvji mūsu skolā

 

  1. martā pie mūsu skolas 12.klases skolēniem viesojas Augstākas izglītības iestāžu pārstāvi.

ISMAs (Informācijas sistēmu menedžmenta augstskola) pārstāvis pastāstīja par iespēju iegūt zināšanas un prasmes 1.līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmās un profesionālā bakalaura studiju programmās, ar iespēju arī tālāk iegūt izglītību. Skolēniem bija interesanti apzināt, kā arī Daugavpilī var iegūt tik pieprasītas profesijas, ko piedāvā ISMA. Vislielākā interese bija programmai “Tūrisma uzņēmējdarbības vadība”, kura dod iespēju jau otrajā kursā doties uz apmaksāto praksi Spānija vai Grieķijā. Arī programmu “drošības dienesta vadītājs” mūsu skolēni augsti novērtēja.

Otrais pārstāvis no RTU (Rīgas Tehniskā Universitāte) Daugavpils filiāles prezentēja materiālu par Bakalaura un koledžas līmeņa studijas programmām, ārpus studiju brīva laika pavadīšanas iespējam, tālākas izglītības iespējam, kā arī atzīmēja un lika uzsveru uz to, ka lielākai pasniedzēju daļai ir doktora grāds, līdz ar to izglītības kvalitātē RTU ir augstā līmenī.

Paldies augstskolām, kuri ieinteresēti ne tikai aicināt skolēnus pie sevis, bet arī atnākt pie mūsu skolēniem. Prieks par klases audzinātājiem un bērniem, kuri ar aizrautību jautāja pārstāvjus par nopietnām lietām. Noteikti izmantosim tādas iespējas arī turpmāk.

Informāciju apkopoja: Pedagogs karjeras konsultants, Alīna Ivanova

 

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs