Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2014.11.27. 15:11

Ceļojums pa valstīm

Šī gada 26. novembrī  mūsu skolas 6. klašu skolēnu komanda, kuras sastāvā bija Emīls Didevičs (6.b.kl.), Polina Gribova (6.b kl.), Elvīna Narovska (6. kl.), Elīza Andrejeva, (6.bkl.), Anastasija Rumjanceva (6.bkl.) piedalījās konkursā „ Ceļojums pa valstīm”.

Konkurss notika Daugavpils 11. pamatskolā. Tāda veida konkurss  mūsu pilsētā tika organizēts pirmo reizi, un tajā piedalījās pārstāvji no 14 pilsētas skolām.
Skolēniem tika piedāvāts apmeklēt  piecas stacijas, kuras katra bija veltīta vienai valodai.

Krievu valodas stacijā mūsu komanda demonstrēja brīnišķīgas krievu tautas svētku tradīciju zināšanas.
Latviešu valodas stacijā bērniem bija jāizdomā mīklas, kurās svarīgs bija ne tikai mīklas formulējums  un atminējums, bet arī pareizrakstība. Mūsu bērni ļoti labi tika galā ar šo ne tik vienkāršo  uzdevumu!
Īpaši skolēniem patika angļu valodas stacija, kurā viņi parādīja teicamas Anglijas vēstures un kultūras zināšanas.

Teicami mūsu gudrinieki  tika galā arī ar vācu valodas stacijas uzdevumiem! Viņiem bija jāiegaumē skolotāja nosauktie vārdi vācu valodā un pēc tie jāpielieto uzdevumā!
Visgrūtākā bija franču valodas stacija. Komandas biedriem bija jānosauc franču aktieri un filmas, kurās viņi bija filmējušies.

Jāpiebilst, ka vācu un franču valodu mūsu mazie dalībnieki vēl nemaz neapgūst! Mēs lepojamies ar mūsu atraktīvajiem, zinošajiem, attapīgajiem un radošajiem audzēkņiem, jo kopumā mūsu  skolas komanda ļoti veiksmīgi veica visus uzdevumus un ieguva godpilno 1. vietu!!!

Mēs apsveicam mūsu jaunos valodniekus ar šo brīnišķīgo uzvaru!!!! Novēlam viņiem veiksmi un panākumus arī turpmākajā valodu apguvē!!!!  

Informāciju sagatavoja angļu valodas skolotāja V.Lukina un latviešu valodas skolotāja I.Romanovska

Lapa aktualizēta Piektdiena, 2014.12.05. 11:12

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs