Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2017.12.21. 07:12

Ceļojums uz Strasbūru (2.daļa)

Projekta Euroscola dalībnieku atsauksmes pēc brauciena uz Strasbūru.

Par Eiropas parlamenta pasākuma apmeklēšanu.

Irina Rusecka, 10.a

Vizīte Eiropas Parlamentā ir ļoti laba pieredze mūsu dzīvē. Šī iespēja netiek dota visiem, tāpēc mēs varam lepoties ar to. Mēs uzzinājām, kā darbojas Eiroparlaments, iemācījāmies daudz jaunu lietu un guvām iespēju pabūt  angliski runājošā vidē.

Anastasija Kuzmiča, 12.a

Pēc brauciena mans redzesloks paplašinājās, es sapratu, ka cilvēki citās valstīs dzīvo ļoti dažādi. Ceļojums uz Strasbūras parlamentu deva ļoti labu komunikatīvo pieredzi.

Valērija Ivanova, 12.a

Eiropas Parlamentā saziņa notika angļu valodā, kas deva lielu pieredzi, jo bija iespēja paklausīties un parunāties ar citu valstu dalībniekiem. Esmu sajūsmā, ka man bija iespēja uzzināt, kā izskatās Eiropas Parlaments un kā tajā risina svarīgus jautājumus.

Par ekskursijām Eiropā

Elīna Kareļska, 11.a

Ceļojums pa Eiropu bija neaizmirstams, jo es jau sen sapņoju apmeklēt, piemēram, Čehiju un Franciju. Es uzzināju daudz jaunas informācijas par šīm valstīm, par to kultūru, tradīcijām. Tas paplašināja manu redzesloku.

Ņikita Mališevs, 10.a

Ekskursijas bija ļoti labi organizētas un interesantas. Gidi stāstīja interesanti, daudz jokoja. Taisnību sakot, mums mazliet pietrūka brīvā laiku, bet tā nav problēma. Pilsētas bija brīnišķīgas, ar grandioziem mākslas darbiem, piemēram, mani iedvesmoja un iespaidoja Strasbūras arhitektūra.

 

Informāciju apkopoja L.Iļiško

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs