Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2013.03.14. 17:03

CLIL mūsu skolā.

Kas ir CLIL? Šodien CLIL (Content and Language Integrated Learning) programma jeb mācību priekšmeta satura un valodas integrētā apguve Eiropas valstīs tiek īstenota daudzās skolās. Apzinoties, ka daudzvalodība ir gan Latvijas, gan citu Eiropas valstu reālā dzīves situācija, arī mūsu skolas skolotājas Nataļja Grigorjeva un Valentīna Lukina izrādījušas lielu interesi par šo programmu. Mūsu skolēniem ir piedāvāta iespēja apgūt matemātiku un angļu valodu vienlaikus.

Otrdien, 14. martā, skolā notika atklātā fakultatīva nodarbība pēc CLIL programmas. Kaut gan 6.a un 6.c klases skolēni apgūst matemātiku angļu valodā tikai no mācību gada sākuma, atklātās nodarbības apmeklētāji bija patīkami pārsteigti, ka skolēni 40 minūšu laikā risināja aritmētikas un ģeometrijas uzdevumus tikai angļu valodā.
Gan skolēni, gan angļu valodas skolotāja V.Lukina atzīst, ka šīs nodarbības veicina mācību interesi arī angļu valodas stundās. Savukārt matemātikas skolotāja N.Grigorjeva uzsver, ka šīs nodarbības ir skolas pirmie vienkāršie soļi CLIL metodikas izmantošanā, un nu jau droši var teikt, ka skola tos veiksmīgi ir spērusi.
Stundu vēroja arī skolas direktors un citi skolotāji, un pēc mācību stundas visi atzina, ka tā ir liela uzdrīkstēšanās un labi padarīts darbs gan skolēnu valodas prasmju pilnveidošanā, gan arī sevis izglītošanā.
Novēlēsim skolotājām un viņu audzēkņiem veiksmi turpmāk!

Lapa aktualizēta Piektdiena, 2013.03.15. 16:03

Bilžu Galerija

View the embedded image gallery online at:
https://vsk15.lv/clil-musu-skola#sigProId49f06bc5da

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs