Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Eiropa, mēs ejam!

 

 

 

 

Europe here we come

Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.2 (KA 2) stratēģiskoskolu sadarbības partnerību projekts Nr. 2015-1-DE03-KA219-013736_4

Eiropa, mēs ejam!(Europe, here we come)

Projekta mājas lapa: http://europewecome.eu/

Projekta ilgums: 01.09.2015. līdz 01.09.2017. (2 gadi)

Finasējuma apjoms: 21 105.00 EUR

Projekta koordinātors: Erich Kästner- Mittelschule, Deutschland (München)  http://www.gsms-hoesie.de

Projekta dalībnieki:

Projekta mērķis:

  • iepazīt Eiropas partnervalstu darba tirgus specifiku un paplašināt skolēnu zināšanas par dažādu profesiju apguvi Eiropas dalībvalstīs;
  • attīstīt prasmi būt multikulturālam un pilnveidot savas sociālās kompetences;
  • veicināt skolēnu motivāciju apgūt svešvalodas, kas noderēs turpmākai karjerai;
  • iepazīt un paplašināt zināšanas par dalībvalstu izglītību un kultūru.

Projekta aktivitātes: Plānotas 3 tikšanās, kurās piedalīsies skolotāji (informēšana par projekta gaitu, brošūru izstrāde, projekta izvērtēšana); 3 tikšanās, kurās piedalīsies gan skolotāji, gan skolēni (projekta darba apspriešana un īstenošana – prezentāciju veidošana; uzņēmumu, firmu apmeklēšana; dalīšanās pieredzē un tml.).

Projekta dalībnieki pēcmobilitāšu īstenošanas dalīsies pieredzē ar citiem mūsu skolas, Daugavpils skolotājiem un skolēniem, nodrošinās publicitāti.

 Visas projekta aktivitātes un radītie produkti tiks izplatīti skolās, projekta tīmekļa lapā:

https://www.dropbox.com/sh/az3d79jt4o5qqdy/AABmlVLZsSK3dcfvgfvGLr0Ea?dl=0

Daugavpils 15.vidusskolas  Erasmus+ programmas īstenoto projektu “Eiropa, mēs ejam!” līdzfinansē Eiropas Savienība.

Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt Valsts izglītības attīstības aģentūras mājaslapā www.viaa.gov.lv sadaļā Erasmus+.

Projekta kontaktpersona Daugavpils 15. vidusskolā Elvīra Pirogova

Ceturtdiena, 2017.04.13. 13:04

Skolēnu viesošanās Minhenē

Projekts “Eiropa, mēs ejam!”, kurš aizsākās 2015. gadā, tuvojas nobeigumam. Pēdējā skolēnu tikšanās notika Minhenē no 1. līdz 7. aprīlim.

Pagājušajā nedēļā angļu valodas skolotāja Nataļja Matovņikova un skolas psiholoģe Oksana Elksniņa Erasmus+ projekta “Eiropa, mēs ejam!” ietvaros apmeklēja Lielbritānijā Kenterberijas Akadēmiju.

Pagājušajā nedēļā Erasmus+ projekta dalībnieki 45 cilvēku sastāvā no Vācijas (Ērika Kestnera vidusskola un Haar vidusskola) un Lielbritānijas (Kenterberijas akadēmija) viesojās Daugavpilī, lai kopā ar Daugavpils 15. vidusskolas skolēniem iepazītos ar interesantām un specifiskām profesijām Latvijā. Projekts “Eiropa, mēs ejam!” ir saistīts ar profesionālo izglītību un karjeru. Pirmā projekta dalībnieku tikšanās notika Kenterberijā (Lielbritānija).

Piektdiena, 2016.03.18. 13:03

Tikšanās Kenterberijā

Erasmus+ projekta “Eiropa, mēs ejam” ietvaros no 4. līdz 10. martam Kenterberijā (Lielbritānija) notika  Latvijas, Anglijas un 2 Vācijas skolu skolēnu tikšanās.

Piektdiena, 2015.12.04. 08:12

Brauciens uz Bavārijas sirdi – Minheni

“Eiropa, mēs ejam” – tā skan Erasmus+ projekts, kurā iesaistījusies mūsu skola. Šis bija viens no 6 paredzētajiem braucieniem. Trīs tikšanās reizes ir paredzētas skolotājiem, un 3 tikšanās reizēs tiksies skolēni.

Ziņu arhīvs