Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2017.09.11. 23:09

Daugavpils 15.vidusskola sāk īstenot projektu "Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai"

Daugavpils 15. vidusskola no 11. septembra ir iesaistījusies Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā projektā "Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai" (projekta Nr.8.3.2.2/16/I/001).

Projekta mērķis - nodrošināt Latvijas izglītības pakalpojumu daudzveidību, kas balstīti uz individuālās mācību pieejas attīstību un ieviešanu vispārējās izglītības iestādēs, uzlabojot kompetences un mācību sasniegumus.

Pēc mācību stundām dažāda vecuma skolēniem tiek piedāvātas nodarbības:
"Ātrā palīdzība matemātikā", "Jaunie ķīmiķi", "Fizikas pētnieciskā laboratorija", "Fizika apkārt mums"," Spēlējam un programmējam", "Animācijas studija", "Robotika", Radošais darbnīcas "HAND MADE"," Blokflautu ansamblis" un daudzas citas jaunas mācību pieejas formas mācību satura apguvei.

Plānotie rezultāti - projekta īstenošanā visā Latvijas teritorijā ir iesaistītas vismaz 253 vispārējas izglītības iestādes, paredzams, ka tās būs izstrādājušas un ieviesušas izglītojamo vajadzībām atbilstošas individuālas pieejas mācību sasniegumu veicināšanai - ieviesušas jaunas mācību pieejas formas mācību satura apguvei; nodrošinājušas alternatīvu neformālās izglītības pasākumu kopu; būs pieejama visaptveroša atbalsta sistēma un pedagogu profesionālās pilnveides pasākumi.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils 15.vidusskolas direktors
Anatolijs Gržibovskis
Tālr: 65431227
E-pasts:direktors[at]vsk15.lv

Lapa aktualizēta Piektdiena, 2017.09.29. 23:09

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs