Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2016.06.06. 13:06

Daugavpils pilsētas dzimšanas diena

4. jūnijā, pilsētas dzimšanas dienā, mūsu skola ar prieku piedalījās pilsētas pasākumos – gan svētku gājienā, gan 15.vidusskolas  telts organizēšanā.

Gājiena dalībnieki – mūsu skolas 7.-8. klašu skolēni – pulcējās dzelzceļa stacijas laukumā un ar dzelteniem baloniem rokās kopā ar pārējo gājienu devās pa Rīgas ielu līdz Vienības laukumam. Tur notika svētku oficiālā atklāšana un koncerti visas dienas garumā.
Ļoti interesanti mūsu teltī strādāja pulciņi – “Robotika” (vadītājs Dmitrijs Marcinkevičs), “Prasmīgās rokas” (vadītāja Tatjana Kličova), “Radošās industrijas” (vadītāja Lolita Bindere), kā arī mājturības skolotāja Inina Marcinkeviča.  Pulciņš “Robotika” demonstrēja savus “Lego” robotus, pulciņš “Prasmīgās rokas” izgatavoja svētku atklātnes, savukārt pulciņš  “Radošās industrijas” veidoja skaistas frizūras, bet mājturības skolotāja Irina Marcinkeviča piedāvāja pilsētniekiem izgatavot ar savām rokām brīnišķīgus suvenīrus. Varēja novērot, ka pie mūsu telts vienmēr bija daudz bērnu un pieaugušo.

Paldies viesiem par dalību pilsētas svētkos un veiksmīgu mūsu skolas prezentēšanu!

informāciju apkopoja Albīna Strikova, izgl. iest. direktora vietniece audzināšanas darbā

Lapa aktualizēta Pirmdiena, 2016.06.13. 14:06

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs