Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2019.03.28. 17:03

Daugavpils pilsētas krievu valodas (dzimtās) un literatūras 32. Atklātās olimpiādes 2.posms.

  1. februārī Daugavpils Krievu vidusskolas - Licejā notika Krievu valodas un literatūras 32. atklātā olimpiāde.

Olimpiādi organizēja: Latvijas Krievu valodas un literatūras pasniedzēju asociācija (LKVLPA) sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru (informatīvais atbalsts), Latvijas pašvaldībām un izglītības iestādēm.

Olimpiādes mērķis un uzdevumi bija: veicināt skolēnu krievu (dzimtās) valodas un literatūras pratības attīstību; rosināt skolēnu interesi par krievu valodu un literatūru, grāmatu lasīšanu; pilnveidot saskarsmes kultūru, prasmi diskutēt; attīstīt patstāvīgās izzināšanas prasmes un radošumu; piedāvāt skolēniem iespēju vispusīgi pārbaudīt un apliecināt savas zināšanas un prasmes dzimtajā valodā; apzināt spējīgus un talantīgus skolēnus krievu valodā un literatūrā.

Olimpiādes dalībnieki bija 8.-12.klašu skolēni trijās klašu grupās: 8.-9.klase, 10.-11.klase un 12.klase. Mūsu skolu pārstāvēja 8.-11.klašu skolēni Jevdokimova Karina , Andrijevska Olga, un Mališevs Ņikita, Krasavins Iļja un Kirčenko Jūlija, Stepanova Aleksandra

Labākas dzimtas valodas zināšanas un literatūras zināšanas parādīja 11.klases skolniece Jevdokimova Karina, kura arī saņēma atzinību.

Paldies skolotājām, kuras sagatavoja skolēnus olimpiādei: L.Dobroserdovaj, N.Postojevai, J.Kazačonokai.

Materiālu sagatavoja krievu valodas un literatūras skolotāja J.Kazačonoka

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs