Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2020.06.15. 12:06

Devīto klašu skolēni atvadās no skolas

 

Skolas gadi…. Zvans uz stundu un starpbrīži, ceļš uz skolu un atpakaļ uz mājām, desmitnieki un vieninieki, prieki un bēdas, piezīmes un pateicības dienasgrāmatā, skolas draugi, joki, cerības……

Un, lūk, jau aiz skolas durvīm paveras jauna pasaule ar savām veiksmēm un kļūdām, pacēlumiem un sarūgtinājumiem, priekiem un neveiksmēm!

Bet devīto klašu audzēkņiem tā ir robeža starp bērnību un jaunību, jauns starts un pakāpiens uz vidējo izglītību!

Šodien 9.kl.skolēni saņem pamatizglītības ieguves dokumentus un atvadās no skolas. Šī ir diena, kad ar lepnumu gribētos nosaukt mūsu pašu labāko skolēnu vārdus. Šoreiz visas četras ir meitenes: zinošas, gudras un prātīgas, kas cītīgi mācījās un ar godu pārstāvēja mūsu skolu dažādās mācību priekšmetu olimpiādēs. Šīs meitenes ir mūsu skolas zelta fonds!

Skolas vārdā sveicam 9.b klases skolnieci NATĀLIJU PETROVIČU, kurai ir sasniegumi pilsētas angļu valodas olimpiādē!

Sakām paldies par ieguldīto mācību darbu 9.b klases skolniecei JŪLIJAI KIRČENKO, skolniecei ir teicamas sekmes mācībās un godalgotas vietas pilsētas bioloģijas, ķīmijas un multilingvistiskajā olimpiādē. Jūlija ir arī 2019./2020.m.g. konkursa GADA LABĀKAIS SKOLĒNS uzvarētāja! Apsveicam un lepojamies!

Apsveicam un lepojamies ar 9.b klases skolnieces JEKATERINAS BĻINOVAS panākumiem olimpiādēs angļu valodā, fizikā un lingvistikā!

Pateicamies par centīgu mācīšanos 9.a klases skolniecei KRISTĪNAI LAPINSKAI, kurai, absolvējot pamatskolu, ir tikai izcilas un teicamas sekmes!

Skolas pedagogi ar prieku turpinās strādāt ar Natāliju, Jūliju, Jekaterinu, Kristīnu un viņu klasesbiedriem vidusskolā.

Jāatzīmē arī citi 9. klašu skolēni, kas izceļas uz citu klasesbiedru fona, jo viņiem ir vairāki nopelni ārpusskolas aktivitātēs - dalība starptautiskajā Erasmus+ projektā, aktīva sadarbošanās ar skolēnu pašpārvaldi, panākumi dažāda mēroga mācību priekšmetu konkursos un sacensībās:

Valērija Gorbenko, 9.a

Jegors Gurskis, 9.a

Vladislavs Mihailovs, 9.a

Jeļizaveta Surikova, 9.a

Daniella Golande, 9.a

Nika Hotuļova, 9.b

Ivona Paireta Saura, 9.b.

Sveicam skolas veiksmīgākos sportistus un pateicamies par ieguldījumu skolas sporta dzīvē:

Valēriju Baranovsku, 9.a

Evitu Livču, 9.a

Aigaru Parfenovicu, 9.a

Zlatu Ivanovu, 9.a

Ņikitu Baranovski, 9.b

Ojāru Jankovski, 9.b

Danilu Puskarjovu, 9.b

Gļebu Šilinu, 9.b

Aleksandru Žigalko, 9.b.

Īpaši pateicības vārdi skolas vārdā šodien jāpasaka SKOLĒNU VECĀKIEM - par atbalstu bērniem mācībās un skolai. Pedagogi augstu novērtē vecāku sadarbību ar skolu, tā ir pamats veiksmīgām turpmākajām mācībām un bāze, uz kā balstās veselīga dzīves uztvere un dzīves vērtību kopums.

Vēja spārniem aizlidos saulainās vasaras brīvlaika dienas, un pienāks 1.septembris, un mūsu skola atkal vērs durvis, sagaidot savus audzēkņus, tajā skaitā arī nākamos desmitās klases audzēkņus!

Mēs vēlam jums veikt pareizo izvēli dzīvē!

Nāc mācīties pie mums vidusskolā!

Informāciju sagatavoja direktora vietniece L.Iļiško

 

Lapa aktualizēta Pirmdiena, 2020.06.15. 12:06

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs