Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2014.04.15. 15:04

Diktātu konkurss „Rakstīt latviski ir moderni!”

Anna Jegorova Anna Jegorova

10. aprīlī Daugavpils Valsts ģimnāzijā notika diktātu konkurss «Rakstīt latviski ir moderni!», kurā piedalījās pilsētas vispārizglītojošo un profesionālo vidusskolu skolēni.


Konkursa mērķis bija attīstīt skolēnu rakstītprasmi un popularizēt latviešu valodas lietošanu.

Konkursā piedalījās skolēni no J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas, Daugavpils Celtnieku profesionālās vidusskolas, J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolas, Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas „Saules skola”, Daugavpils Mūzikas vidusskolas, Daugavpils Centra vidusskolas, Daugavpils Krievu vidusskolas-liceja, Daugavpils 3., 9., 12., 15. un 16.vidusskolas. Mūsu skolu šajā konkursā pārstāvēja 12.klases skolniece Anna Jegorova.
Dažādas izjūtas, dažādi dvēseles stāvokļi mūs pavada katru dienu, veidojot mēnešus un visubeidzot gadu, bet pašlaik ir pavasaris, kad visi sāk uzvesties mazliet neprātīgi, pakļaujoties dabas ritmam, tāpēc konkursa dalībnieki rakstīja diktātu pēc R.Ezeras miniatūras «Neprāts» (Aprīlis). Visi dalībnieki bija pozitīvi noskaņoti un ar aizrautību rakstīja diktātu. Tagad zinām, ka mūsu skolas labākā diktāta rakstītāja latviešu valodā ir Anna Jegorova, kura sīvā konkurencē ieguva Atzinības rakstu. Paldies Annai par atsaucību un prasmi savas zināšanas parādīt praktiski!

„Pa-va-sa-ris! Klusītēm pielavījās – un, lūdzu, ņemiet par labu! Viņš ir kā Liktenis, tikai, atšķirībā no Likteņa, ātri pārejošs. Bet tā ir viņa paša darīšana”. /R.Ezera./   

Informāciju sagatavoja: Ilona Bohāne

 

Lapa aktualizēta Otrdiena, 2014.04.15. 16:04

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs