Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2016.09.30. 00:09

Direktora apsveikums skolotāju dienā

Dārgie skolotāji, kolēģi, no sirds sveicu Jūs profesionālajos svētkos!

Mēs esam tie, kuriem vecāki uztic savu vislielāko dārgumu, savus bērnus, pārliecībā, ka pateicoties mūsu pūlēm un pašaizliedzīgajam darbam, viņi izaugs par gudriem un labiem cilvēkiem.

Mūsu rūpīgais darbs pagājušajā mācību gadā vainagojās ar veiksmīgi nokārtotiem izlaiduma eksāmeniem (Latvijas skolu reitingā skola ieņēma 39 vietu starp visām Latvijas skolām un 5 vietu centralizētajos eksāmenos Daugavpils pilsētā) un piecu mūsu absolventu apbalvošanu ar Latvijas republikas Ministru prezidenta M. Kučinska Goda rakstiem par teicamām sekmēm un dalību Valsts olimpiādēs. Skolas audzēkņi un pedagogi piedalījās starptautiskajos projektos Erasmus+, eTwinning un apceļo ne tikai Baltijas valstis bet arī visu Eiropu. Mūsu sportisti uzvar reģiona un valsts sacensībās. Uzlabojas arī skolas materiāltehniskā un metodiskā bāze (nomainīti 25 datori, 11 kabinetos uzstādīti jauni video projektori, Vēl trijos kabinetos tiks uzstādītas jaunās mēbeles un veikts kosmētiskais remonts). Šogad veiksmīgi uzsāka darbību jauns Robotikas pulciņš. Radoši strādāja avīzes “Pjatnaški” redakcija. Skolotāji, paldies Jums par spēju saredzēt degsmi bērnu acīs un apmierināt viņu zinātkāri. Lai Jums pietiek pacietības, enerģijas, mīlestības un veselības veikt nerimstošo skolotāja darbu. Lai skolēni ar jums jūtas droši. Atbalstiet, iedvesmojiet un mudiniet viņus kāpt zinību kalnā!

Šis 2016./2017. mācību gads būs pārmaiņu pilns, sākot ar jaunās pedagogu atalgojuma sistēmas ieviešanu līdz veiktajiem uzlabošanas darbiem skolas telpās un ārpus tām, bet turpinot iesāktās uzvaras, saglabājiet sevī un skolēnos vēlmi palūkoties nākotnē. Lai Jums spēks un lepnums būt par skolotāju gan svētkos, gan ikdienā. Nezaudējiet aizrautību un neizsīkstošu dzīvesprieku!

Lai aizraujoša un patīkamām izjūtām bagāta Skolotāju diena! Lai mums visiem izdevusies pārmaiņu īstenošana dzīvē!

Skolas direktors Anatolijs Gržibovskis

Lapa aktualizēta Piektdiena, 2016.09.30. 11:09

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs