Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2020.07.24. 23:07

Divpadsmitās klases skolēni atvadās no skolas

 

„Nav svarīgi pārspēt citu cilvēku veikumu, pats svarīgākais ir pārspēt savu paša veikumu. Taču – nekad nesludini savus sasniegumus. Lai pasaule pati nāk pie tevis ar uzslavām un lai tev pietiek gudrības uzkla usīt tās pazemīgi.”/Ogs Mandino/

Spirgts rīta vējš atnes lauku puķu smaržas un gaisā viegluma sajūtu. Tai mākonī, kas zaļās bērzu galotnēs atviz, vasaras dvēsele par zemi un cilvēkiem lūdz! Gaisā jūtama vasaras ziedu un ogu smarža. Ir patīkams satraukums, kas liecina par izlaidumu laiku skolā! Vēl pavisam nesen pirmo reizi tika vērtas skolas durvis un pavisam nesen teikts pirmais: “Labrīt!”, bet nu ir pienācis laiks atvadīties un aizvērt aiz sevis šīs durvis, lai dotos tālāk, lai atrastu un atvērtu nākamās savas dzīves ceļa posma durvis!

Katru gadu pašā vasaras plaukumā mēs ar lielu lepnumu skatāmies uz saviem absolventiem un priecājamies par labi padarītu darbu!

Šodien, 24.jūlijā, 12.kl.skolēni saņem atestātus un eksāmenu sertifikātus un atvadās no skolas. Šodien atvadās 22 bērnības un jaunības draugi, atvadās domu biedri. Arī šī ir diena, kad ar lepnumu gribētos nosaukt mūsu pašu labāko skolēnu vārdus, jo viņi cītīgi mācījās un ar godu pārstāvēja mūsu skolu dažāda mēroga mācību priekšmetu olimpiādēs un konkursos.

 • Skolas vārdā sveicam konkursa GADA LABĀKAIS SKOLĒNS uzvarētāju 12.a klases skolnieci KARĪNU JEVDOKIMOVU, kurai ir sasniegumi pilsētas bioloģijas olimpiādē un labās sekmes mācībās!
 • Sakām paldies par ieguldīto mācību darbu 12.a klases skolniecei VITAI PETROVAI, skolniecei ir labas sekmes mācībās un godalgotas vietas robotikas sacensībās. Jauniete ir arī Latvijas Simtgades stipendijas ieguvēja, aktīva starptautisko projektu un skolēnu pašpārvaldes darbības dalībniece. Apsveicam un lepojamies!
 • Apsveicam un lepojamies ar 12.a klases skolēnu ŅIKITAS JURAČONOKA un ALEKSEJA JASINSKA panākumiem Latgales mēroga ZPD konkursā skolēniem! Abiem jauniešiem ir arī labas sekmes mācībās, arī jāpiebilst, ka Ņikita veiksmīgi piedalījies angļu valodas konkursā, savukārt, Aleksejs ir spēcīgs sportists.
 • Ar lepnumu paziņojam skolas saimei, ka Daugavpils dome atzīmējusi KARINAS JEVDOKIMOVAS, VITAS PETROVAS un ŅIKITAS MALIŠEVA cītīgu mācību darbu ar goda rakstiem. Absolvējot skolu, viņiem ir bijušas tikai izcilas, teicamas un ļoti labas sekmes. Skolas vēsturē šo skolēnu vārdi paliks uz ilgu laiku un skanēs skali!

Jāatzīmē arī citi 12.a klases skolēni, kas izceļas uz citu klasesbiedru fona, jo viņiem ir labas sekmes mācībās un vairāki nopelni ārpusskolas aktivitātēs - dalība starptautiskajā Erasmus+ projektā, aktīva sadarbošanās ar skolēnu pašpārvaldi, panākumi mācību priekšmetu konkursos un ieguldījums skolas sporta dzīvē:

 • MARIJA BOGDANOVA,
 • ARTJOMS BUTORINS,
 • ELĪNA DOMORACKA,
 • EVELĪNA GRICEŅUKA,
 • VANESA KOSTJUKA,
 • ELĪNE PETKUNE,
 • PĀVELS POPOVS,
 • IRINA RUSECKA,
 • KARĪNA SIMANOVIČA,
 • VJAČESLAVS STARIČKOVS,
 • IĻJA ŠMAKOVS.

Pateicības vārdi skolas vārdā šodien jāpasaka skolēnu vecākiem - par atbalstu bērniem mācībās un skolai. Kaut vai skolas absolventi nav mazi bērni, skolas pedagogi augstu novērtē vecāku sadarbību ar skolu, tā ir pamats veiksmīgām turpmākajām mācībām augstskolās un bāze, uz kā balstās veselīga dzīves uztvere un dzīves vērtību kopums. Paldies jums, mīļie vecāki!

Lai veicas! Lai ir veikta pareiza izvēle, kur iestāties un kā dzīvot turpmāk! Lai ir krāsaina un pozitīviem iespaidiem bagāta studentu dzīve! Lai izdodas izvirzīt mērķi un to sasniegt, lai veiksmīgs nākamais posms izglītošanās ceļā!

Bet būs reizes, kad negaisi, sniegs, migla, lietus un peļķes, raizes un nedienas, šaubas un dažādas nebūšanas jums sagādās pamatīgas galvassāpes. Tad atcerieties tos, kas to visu pieredzējuši pirms jums, un sakiet sev: tas, ko izdevies veikt citiem, vienmēr ir pa spēkam paveikt arī man!

Vēlam veiksmi un labu ceļa vēju jums – mūsu absolventiem!

Skolas vadība.

 

Lapa aktualizēta Pirmdiena, 2020.08.17. 12:08

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs