Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2012.11.01. 08:11

Ekskursija uz Lietuvu

27. oktobrī 6. b un 2. b klases skolēni bija ekskursijā uz Lietuvu. Pirmā apmeklētā pilsēta Traķi (lietuviešu: Trakai) atrodas starp trim ezeriem. Skolēni apmeklēja brīnišķīgo Traķu pili, kas atrodas uz salas. Skolēni apskatīja vēstures muzeja ekspozīcijas, kas stāsta par pils un novada pagātni.

 Muzejs piedāvā apskatīt arī senas mēbeles, traukus, rakstus, dažādas medību trofejas un arheoloģiskus atradumus. Pēc pils apmeklēšanas skolēnus gaidīja brauciens ar kuģi pa Traķu ezeru.

 

Otra pilsēta, kuru apmeklējām, bija Kauņa. Tā ir otra lielākā Lietuvas pilsēta. Skolēni apmeklēja Zooloģisko muzeju, kur apskatīja ļoti interesantu izbāztu dzīvnieku kolekciju, tostarp dažas žirafes, degunradžus, putnus, zivis u.c. Skolēnus ļoti pārsteidza tropisko tauriņu kolekcija.

 

Ekskursijas noslēgumā bērnus gaidīja jautra pastaiga pa Kauņas Zooloģisko dārzu. Diemžēl daudzi dzīvnieki bija paslēpušies, jo ārā bija diezgan auksts. Tomēr skolēniem izdevās ieraudzīt lamas, kamieļus, kazas, lapsas, vilkus, roņus un pērtiķus. Siltajās telpās skolēni apskatīja rāpuļus, putnus un zivis.

 

Skolēni labi pavadīja laiku, ieguva jaunus un brīnišķīgus iespaidus. Mājās bērni atgriezās ar pozitīvām emocijām, krāsainām bildēm, dāvanām un suvenīriem.

 

 

 

 

Lapa aktualizēta Trešdiena, 2012.12.05. 16:12

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs