Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2012.11.07. 07:11

Ekskursuja uz Lietuvu

19.oktobrī mūsu skolā notika pārgājienu un ekskursiju diena. Mēs, 9.a, 8.a un 7.b klases skolēni, bijām ekskursijā Lietuvā, Kauņā. Kauņa atrodas ļoti gleznainā vietā, Nemunes upes krasta, pakalnu ielenkumā.

 

 

Kauņā dzīvo aptuveni 380 000 iedzīvotāju. Šajā ekskursijā mums bija ļoti paveicies. Pirmkārt, bija notikusi ļoti interesanta ekskursija Medicīnas muzejā, Velnu muzejā, un gandrīz 3 stundas gara pilsētas apskatīšanas pastaiga. Medicīnas muzejā mēs ieraudzījām un sapratām, kā senos laikos gatavoja zāles, kādas ierīces tikušas izmantotas, kādu ceļu ir nogājusi medicīna no seniem laikiem līdz mūsdienām.

Ar īpašu interesi vērojām interesantu kolekciju Velnu muzejā, kas bija salasīta no visas pasaules malām, šeit mēs redzējām dažādas velnu skulptūras, kuras savāca lietuviešu gleznotājs Antanas Žmujdzinaviučus. Tas ir vienīgais tāds muzejs pasaulē.

Otrkārt, mūsu ekskursija norisinājās siltajā zeltainajā rudenī. Bija ļoti interesanti braukt ar funikulieri (gaisa tramvaju). Ilgi stāvējām Nemunas upes krastā un baudījām vecpilsētas skatu un jauku laiku un dabu.

Skolēni brīnišķīgi pavadīja laiku. Visiem bija prieks un labs garastāvoklis!

Noslēgumā vēlamies pateikties mūsu skolotājiem par tik interesantas un jaunu atklājumu pilnas ekskursijas organizēšanu.

Lapa aktualizēta Trešdiena, 2012.12.05. 16:12

Bilžu Galerija

View the embedded image gallery online at:
https://vsk15.lv/ekskursuja-uz-lietuvu#sigProIdba1bb59b8e

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs