Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2021.04.20. 12:04

Erasmus+ partnerības projekta virtuālās aktivitātes.

ES Erasmus+ programmas (KA2) skolu apmaiņas partnerību projekts “Mācīties vienam no otra - veidojot nākotni” (Nr. 2019-1-LV01-KA229-060348_3) turpinās virtuāli. Projekta mērķis, kuru jārealizē ir uzņēmējdarbības izglītības veicināšana.

Sadarbībā ar sešām skolām no piecām ES dalībvalstīm - Itālijas, Latvijas, Vācijas, Grieķijas un Čehijas - Erasmus + projekta dalībnieki: skolotājas un 10.-12.klašu skolēni 15.04.2021.g. piedalījās tiešsaistes projekta dalībnieku tikšanās.

Tikšanās programma bija ļoti interesanta un izzinoša visiem dalībniekiem, kas deva skolēniem iespēju praktizēties angļu valodā.

Skolēni no katram partnervalstīm rādīja prezentāciju par skolu, stāstīja par izglītības nozīmi un iespējām, ko tā dot, gatavojoties profesionālajai dzīvei, par mācīšanās iespējām un metodēm pandēmijas laikā.

Tika veikta virtuāla aptauja par skolēnu nākotnes vīziju, par profesionālās darbības iespējām. Aptaujā tika iekļauti jautājumi par jomu, kurā viņi plāno strādāt, kādā Eiropas valstī, kādas svešvalodas viņi zina un kā pandēmija ir ietekmējusi dzīvi u.c.

Virtuālās tikšanās laikā skolēniem bija iespēja sazināties savā starpā, uzdot svarīgus un nozīmīgus jautājumus, kā arī apmainīties ar viedokļiem, parādīt savu radošumu un gūt vērtīgu pieredzi.

Liels paldies projekta dalībniekiem 10.-12.klašu skolēniem: Jelizavetai Surikovai, Elvinai Narovskai un Ņikitam Vasiļjevam par dalību tiešsaites tikšanās un spēju, neskatoties uz grūtībām pandemijas laikā, kvalitatīvi un radoši veikt visus uzdevumus.

Tikšānās materiāli tiek ievietoti projekta mājas lapā, kā arī eTwinnings platformā TwinSpice. Visas ieinteresētās personas var iepazīties ar visiem materiāliem projekta vietnē: https://voneinanderlernen.wixsite.com/projekt

Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt Valsts izglītības attīstības aģentūras mājaslapā www.viaa.gov.lv sadaļā Erasmus+.

Rakstu sagatavoja: projektu koordinatore Ļubova Raihele

 

Lapa aktualizēta Otrdiena, 2021.04.20. 13:04

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs