Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2019.06.06. 09:06

Erasmus+programmas mācību mobilitātes skolu sektora projekta izvērtēšanas seminārs

  1. gada 5. jūnijā mūsu skolā notika Erasmus+ programmas skolu sektora projekta “Skolas stratēģija: skolotāju kompetenču paaugstināšana, mācību procesa kvalitātes un efektivitātes uzlabošana izglītības sistēmas pārmaiņas kontekstā" izvērtēšanas seminārs. Seminārā piedalījās projekta dalībnieki, skolas administrācija un citas ieinteresētie pedagogi.

Projekta koordinatore Ļubova Raihele savā prezentācijā sniedza informāciju par Erasmus+ programmas projekta mērķiem un uzdevumiem, kā arī novērtēja projekta rezultātus, aktivitātes, dalībnieku ieguvumus un sasniegumus.

Šajā mācību gadā ES Erasmus+ programmas skolu sektora projekta ietvaros 10 angļu valodas, vācu valodas, fizikas, informātikas, ķīmijas, sākumskolas skolotājiem, pedagogam karjeras konsultantam un sociālajam pedagogam bija iespēja apmeklēt kursus un piedalīties darba vērošanā dažādās Eiropas valstīs: Itālijā, Maltā, Austrijā, Lielbritānijā, Īrijā un Dānijā.

Draudzīgā un radošā atmosfērā seminārā tika apspriesti projekta ieguvumi. Projekta dalībnieki – pedagogi Elvīra Pirogova, Alīna Ivanova, Jekaterina Bogatkeviča, Natālija Matovnikova, Jadviga Vasiļonoka, Olga Macko un Olga Babiško dalījās labās prakses pieredzē par inovatīvām metodēm, t.sk., par darbu ar jaunajām tehnoloģijām. Direktora vietniece izglītības jomā Vera Kuharonoka dalījās pieredzē par Austrijas inovatīvās mācīšanas koncepciju “COOL-cooperatīva atvērta mācīšana”. Lolita Bindere sniedza informāciju par kursiem un kursu aktivitātēm Dānijā.

Semināra gaitā skolotājas uzsvēra Erasmus+ programmas skolu sektora projekta svarīgo lomu skolotāju kompetenču un meistarības paaugstināšanā starptautiskos kursos un pieredzes apmaiņas nodrošināšanā Eiropas izglītības iestādēs.

Jāpiebilst, ka dalība projektos, starptautiskos kursos un darba vērošana paplašina skolotāju redzesloku, bagātina skolotāju dzīvi.

Informāciju sagatavoja:

Projekta koordinatore Ļubova Raihele

Lapa aktualizēta Piektdiena, 2019.06.07. 22:06

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs