Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2013.12.11. 14:12

Esam gatavi tikties ar eiro…

Pirms Latvijas valsts pariet uz eiro mūsu skolas skolēni no 22. oktobra līdz 27. novembrim apmeklēja izstādi „Eiro – mūsu valūta” . Izstāde tika organizēta Kultūras un sporta pilī. Tajā skolēni varēja iepazīties ar jauno valūtu.


Mūsu vidusskolēni ekonomikas stundas laikā piedalījās izstādes atklāšanā. 4.- 9. klašu skolēni apmeklēja izstādi savās klašu stundās. Kopā izstādi apmeklēja apmērām 350 mūsu skolas skolēnu. Skolēni uzzināja par eiro, Eiropas Savienību, tās ekonomiku. Mēs ne tikai iepazināmies ar izstādes materiāliem, kuri bija domāti visām vecuma kategorijām, bet arī piedalījāmies konkursos un viktorīnās, apskatījām Latvijas eiromonētu līdzās pārējo 1 7 eirozonas valstu nacionālajiem eiromonētas dizainiem. Izstādē bija ne tikai interesanti stendi, bet arī multimediju zāle ar dažādām filmām par ES jautājumiem. Izstādes ietvaros varēja piedalīties loterijā un atminēt, cik maksātu lielais iepirkumu grozs ar dažādām precēm eiro valūtā.


Un iepriecinoši bija tas, ka produktu grozu izstādē „Eiro - mūsu valūta” ieguva 15. vsk. skolniece Anastasija Dorovskiha, kura, atbildot un jautājumiem, kļūdījās tikai par 1 centu. No D-Fakti materiāliem, Anastasija stāstīja, ka summa radās spontāni un nekādi aprēķini netika veikti. Viņa arī kļuva par uzvarētāju un 29. novembrī Daugavpils Domē Anastasijai tika pasniegts laimests – tas pats preču grozs. Dāvanu Anastasijai pasniedza Vispārējās un profesionālās izglītības pārvaldes vadītāj Marina Isupova. Viņa izteica pateicību meitenei par sabiedrisko aktivitāti un novēlēja veiksmi arī turpmāk.
Kopā izstādi apmeklēja apmērām 350 mūsu skolas skolēni. Liels paldies izstādes organizatoriem par saturīgo un noderīgo informāciju.

Informāciju sagatavoja direktora vietniece audzināšanas jomā A.Strikova

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs