Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Sestdiena, 2017.02.18. 19:02

Februārī 4. klases skolēni apmeklēja Daugavpils pilsētas pašvaldības policiju

Skolēni apskatīja dažādas telpas: pagaidu aizturēšanas kameru, sēžu zāli, darba istabas.

Pašvaldības policijas inspektori pastāstīja klausītajiem, kāpēc nepieciešama policija, kādi ir likumi un kā strādā pašvaldības policija. Viņiem ir ļoti interesants, bet bīstams darbs.
Bērniem bija interesanti uzzināt par bērnu atbildību, par sodiem. Inspektori informēja par to, kā pareizi uzvesties dažādās situācijās.
Policisti parādīja skolēniem priekšmetus un ierīces, kuras palīdz viņiem darbā (metāla detektoru, rāciju, bruņu vesti, lukturi), un pastāstīja par tiem. Skolēniem tika sagatavota arī interesanta prezentācija par pašvaldības policiju. Ekskursijas noslēgumā bērni saņēma bukletus.
Artjoms Tamanis dalās ar saviem iespaidiem:

«Мы побывали в полиции самоуправления. В полиции три подразделения: пешее, велосипедное и мобильное. Показали нам и атрибуты полицейских, которые помогают им в работе. Нас познакомили поближе с работой полицейских.  Для нас провели экскурсию по помещениям учреждения.  Наши полицейские участвуют в соревнованиях на уровне самоуправления, государства, а также мирового уровня. Мне особенно понравилась коллекция кубков и наград. На первый взгляд в работе полицейского всё кажется просто. Но я думаю, что это не так. На самом деле, эта работа требует большой ответственности, терпения и хорошей физической подготовки».

Paldies sociālajai pedagoģei Elvīrai Pirogovai un pašvaldības policijas inspektoriem par sadarbību.

Informāciju apkopoja sākumskolas skolotāju MK vadītāja Regīna Kirsanova

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs