Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2013.05.31. 13:05

Godināšanas diena skolā.

Šī gada 30. maijā Daugavpils kultūras pilī notika mūsu skolas Godināšanas dienas svinīgais pasākums 5. – 8., 10. – 11.kl. skolēniem. Tika uzaicināti visi pedagogi, kuri strādā pamatskolas un vidusskolas klasēs, un godināto bērnu vecāki.


Skola pirmo reizi rīkoja svētkus lielā, skaistā zālē un, protams, tas radīja īpašu emocionālu noskaņu skolēniem, skolotājiem un pasākuma viesiem. Vairāki skolēni un pedagogi dalījās savās pārdomās pēc pasākuma un atzina, ka pasākums noritēja svinīgā un draudzīgā atmosfērā.
Pasākumā tika apbalvoti olimpiāžu un dažādu konkursu laureāti, labākie sportisti, kuri aizstāvēja skolas godu sacensībās, un ārpusklases darba aktīvisti. Visus nominantus un pasākuma viesus sveica skolas labākie dziedātāji Pāvels Šļapkovs, Karolīne Multiņa, Olga Pankova, Anna Jegorova, skolas koris un „Vivat” grupas dalībnieces ar savu priekšnesumu. Pasākuma beigās tika nosaukti gada labāko skolēnu vārdi – šogad: Arkādijs Nikolajevs (7.b) un Anna Jegorova (11.a). Tika godināti arī skolotāji, kuri veiksmīgi sagatavoja savus skolēnus olimpiādēm un konkursiem un godprātīgi un ilgus gadus strādājuši skolas labā.
Administrācija saka lielu paldies visiem, kuri palīdzēja noorganizēt un novadīt skolas svētkus, kā arī pasākuma viesiem.

Jauku vasaru skolēniem un veiksmi un veselību visiem skolotājiem un skolēnu vecākiem! Uz tikšanos rudenī!

Lapa aktualizēta Piektdiena, 2013.05.31. 15:05

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs